Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan azt várja tőlem...

Most komolyan azt várja tőlem hogy állandóan ráírogassak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel pár hete ismertem meg azóta 2x találkoztunk. Mivel nem egy suliba járunk így elég sokat facebookozunk, általában 60-40%ban írunk egymásra (én többet kezdeményezek egy kicsivel szerintem) van hogy napi 4-5órán át is (persze közben csinálok mást is pl tanulok). Az utóbbi 2napban nem írtam rá, mert eléggé összegyűlt minden (suli, sport) Gondoltam hogy írok rá, de most nem volt kedvem több órán át írogatni mert hulla fáradt voltam, meg gondoltam majd keres ő ha szeretne beszélni.. ma délelött aztán mégiscsak ráírtam, mert egy kicsit hiányzott. Erre megkapom tőle hogy csak akkor írok rá ha nekem kell valami.. Most komolyan kiakadt azért mert 2 napon át nem írtam rá? ha akart beszélni miért nem írt ő? meg most azt várja tőlem hogy egész nap facen legyek és vele beszélgessek? valaki pls mondjon valami tanácsot hogy mit kéne csinálnom ezzel a helyzettel..


16f, a lány 17 éves


2014. dec. 1. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Haver. Ilyenek a LÁNYOK..
2014. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lány nem azt várja tőled, hogy egész nap face-n legyél és beszélgess vele, csak a 2 nap kihagyás túl sok volt az eddigiekhez képest. Jobb lett volna, ha eleve nem chat-elsz vele egész nap, tehát nem így kezded, mert a többi dolgodra nem tudsz így rendesen figyelni. Akkor chat-elj inkább, amikor már nincs más teendőd, este, délután. Vagy ha már kialakult így ez a rendszer, hogy folyton írogattok, akkor írd meg neki szépen, ha valami miatt most nem fogsz vele chat-elni, tanulnod kell, le kell feküdnöd, stb., de ne tűnj el, mert azt a lányok nagyon nem szeretik. Ráadásul egy 17 éves sokkal botrányosabban tud viselkedni ilyen szempontból, mert még nincs tapasztalata a férfiakkal, nem ismeri a határait, azt se tudja mikor kell megsértődni. Azért azt te is vedd figyelembe, hogy sok korodbeli srác, csak hülyíti a lányokat, igyekezd kiépíteni benne a bizalmat feléd.

Logikus amit írsz, ő miért nem keres, ha akar beszélgetni. Azért, mert egy nőnek jelzés (és jól is esik neki) ha te kezdeményezed a beszélgetést, azt jelenti, hogy gondolsz rá, érdekled.

33/L

2014. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy irt volna, csak felt hogy zavar teged ezert nem irt. mond meg neki hogy nyugidtam akarmikor irhat mert nem zavar.
2014. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a + mindenkire! :)


Nem hiszem hogy az volt a baja hogy nem mert rámírni, hiszen eddig ha írt azonnal válaszoltam amint mobil/gép közelbe kerültem, azt meg egy szóval se mondtam neki hogy elfoglalt leszek a köv napokban..


2.: Neked különösképp köszönöm, sok hasznos dolgot mondtál, amiket megpróbálok megfogadni, odafigyelni rájuk. :)

2014. dec. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!