Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baratnőm gazdak férfiakkal...

Baratnőm gazdak férfiakkal szeretne randizni akik támogatnák?

Figyelt kérdés
A baratnom azt talalta ki, h gazdag ferfit keresne aki anyagilag is tamogatna.Kb 50 eves korig vallalna,de legyen jo kepu, sportos es apolt.Cserebe o eljatszana a baratno szerepet, de akar baratno is lenne...Mondtam neki, h kicsit alomvilagban el es ez nem ilyen egyszeru...Megert, segitsek neki olyan oldalak talalni ahol ilyen ferfiakat talalhatna...Kisse feltem, h beleszalad egy elmebetegbe.Szerintetek mit csinaljak?
2014. dec. 2. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon beteges!!!!
2014. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, h ilyen oldalak es hirdetesek nem leteznek, mert senki se igy keresne baratnot, plane ha gazdag...
2014. dec. 2. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Valóban álomvilágban él. Egy sportos, gazdag 30-as, 40-es férfi nagyjából olyan nőt kap meg amilyet csak akar.

Szóval a kettő együtt nem megy. Hagyd rá, idővel úgyis ronda lesz és a kutyának sem kell majd. Gondolom jelenleg is főleg a smink tartja össze.

2014. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Álljon be a sorba a barátnőd.Elég hosszú a sor.
2014. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem eppen aza fajta lany ezert is lepodtem meg rajta.Nem igazan sminkel es nagyon konzervativ.Nem oltozkodok en se kihivoan, de az en ruhaimat pl nem is venne fel...
2014. dec. 2. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyarul van erre egy k-val és egy r-rel kezdődő szó ...
2014. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akár itt is kezdheti az ismerkedést. Több ilyen lányt ismertem meg innen.
2014. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szokásos pióca,kb. a többséget képviseli.Ez az igazság,hiába tagadják.
2014. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor elhagytam volna, amikor ezt felvetette.
2014. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!