Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, nektek bejönnek a...

Pasik, nektek bejönnek a művész csajok?

Figyelt kérdés

A művész csajok alatt igazi tehetséget értek!

Lehet zenéből vagy rajzból pl

Vagy akár csak gondolkodásmódban az

Szóval bejön nektek az ilyesmi, vagy inkább unalmas/hülyeségnek tűnik az álmodozó tekintetük?



2014. dec. 3. 21:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon tetszene ha egy lány tehetséges,de a gondolkodásmódja az igazi különbség másokkal szemben,az számít igazán,és nem baj ha elvont.

Művész emberek közt lenne a helyem,nem vagyok jó helyen.Egy ilyen lány sok mindent megváltoztatna.Ha rólad szól ez a kérdés,akkor légyszi írj nekem valamit! :)

2014. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Tetszik, ha egy lánynak van valamihez tehetsége.

Ha csak gondolkodásban művészi az már más kérdés. Bizonyos szintig oké, de ha nagyon elvont, az már nem jön be.

Ismerek pár művészlélek lányt és elég törékeny a lelki világuk. Én szeretek viccelődni egy lánnyal és nem szeretnék állandóan arra figyelni, hogy ne sértsem meg egy kis csipkelődéssel.

2014. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem, mert a művész lélek mellé, valami kis beütés is társul. Persze lehet vannak kivételek, de ilyen emberhez még nem volt szerencsém.
2014. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

11: Nem ismerkedek :-)

2014. dec. 3. 22:15
 15/21 anonim válasza:
Imádom őket bármiféle művészetről van szó de ha véletlen zenéről hát akkor az már maga az álom kategória.
2014. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én örülök hogy érdekli valami, van miről beszélgetni. azok a csajok unalmasak akik csak úgy vannak és kész.
2014. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A művészcsajok erkölcse a béka segge alatt van. Bárkivel képesek gusztustalanul flörtölni, összefeküdni, még úgy is, ha otthon várja őket a "szeretett" férfi. Borzasztóan elvontak. Annyira bele vannak merülve a saját torz világukba, világnézetükbe, hogy elszoknak teljesen a civilizált létformától. Ezért van közöttük sok antiszociális, sok depressziós, sok alkoholista, és sok k#rva, sok kiégett vénlány. Mozogtam ilyen körökben, tudom, miről beszélek. Szóval köszi, nem kérek a művészpitsákból.
2014. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nekem volt két barátnőm is, az egyik balettos volt a másik pedig festő, mindketten képzőművészeti iskolába jártak... Hát borzalmas volt. Én hűséges voltam megtettem értük mindent és szét csalt mindkettő arra hivatkozva hogy én nem tudom megérteni a lelki világokat és hogy ez művészi identitás és hogy mint művész megtehetik.
2014. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, de csak míg nem beszélgetek velük vagy van szerencsém megtudni miben is művészkednek.


Az esetek többségében elvarázsolt lelkek, kvázi bolondok. Vagy abszolult tehetségtelenek csak amit éppen csinálgatnak művészetnek titulálják.


21/F

2014. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja és kihagytam, hogy bazi nagy arcuk van.
2014. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!