Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akad itt olyan 16-22 év közti...

Akad itt olyan 16-22 év közti meleg srác, aki Pesten vagy a környékén lakik, ismerkedne és nem tűnik el egynapi "beszélgetés" után?

Figyelt kérdés
20/F

2014. dec. 4. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint nem csak velem esik ez meg folyamatosan. Egyik nap tök jól elbeszélgetünk, következő nap meg nem válaszolnak az üzenetre. A fene se érti ezt...
2014. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó látni, hogy akkor nem én fogtam ki pechszériát :D

Pedig felajánlottam a skypeot :(

2014. dec. 5. 00:17
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem tűnök el, de a korhatáron kívül vagyok (felfele, nem lefele :) ). :)
2014. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"f"????
2014. dec. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jelen :)
2014. dec. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ftf1983 ***** válasza:
Ez egy sajnálatos jelenség, aminek lehetne vizsgálni az okát, de a lényeg, sok ilyen van. A másik véglet az, aki hetekig levelezik, de nem hajlandó találkozni...
2014. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a kérdésben megcélzott korosztály, de hátha segíthetek a jelenség megértésében.:D

Rám jellemző volt az eltűnés. Az okát is meg tudom mondani.


Úgy állok hozzá mindenkihez, aki ismerkedési szándékot nyilvánított felém, ahogy én is elvárom, hogy bánjanak velem. Tehát nem lepattintottam mindenféle információ nélkül, mert az nem korrekt.

Így aztán idővel óhatatlanul felgyülemlenek a levelezőtársak, akik mind nagyon érdekes személynek bizonyulnak. A gond csak az, hogy nem tudok húsz felé szakadni, mikor már mindegyik felveti a találkozás lehetőségét. Aztán rájövök, hogy túl sok időt vesz el ezeknek a levelezéseknek a folytatása. Ilyenkor következik, hogy már kedvem sincs bejelentkezni az adott "barátkozós" oldalra; főleg, hogy az emailfiókomban látom, hogy megint vagy 10 új üzenetem érkezett... Végül aztán bedobom a törölközőt, elköszönök mindenkitől és törlöm a felhasználói fiókot az oldalról.

Egy ideje viszont már nem játszok ilyet, mert megtaláltam Őt, akinek az életéből nem akarok eltűnni.


(23F)

2014. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En szeretnek 16/f
2014. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Pedig felajánlottam a skypeot :(" --> nekem is felajánlották a Skype-ot, akkor 3 hétre eltűntem, mert nem érek rá tanulmányaim miatt mindig a neten lógni. Aztán mikor visszajöttem, még válaszolt az illető, aztán ahogy felvettem skype-ra, ő tűnt el. (és nem a tanulás miatt vélhetően)... ezt magyarázza meg nekem valaki? :O
2014. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(18f)
2014. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!