Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok miért van ez így?

Csajok miért van ez így?

Figyelt kérdés
Fejtsétek már ki a véleményeteket, beakarok haveromnak bizonyítani valamit! Mindketten hasonló adottságúak vagyunk mégis nekem sok nőm volt/ és most is van, neki meg nulla. Reálisan én pofátlan bunkó kötekedős vagyok a nőkkel, de folyton! Ráadásul rondán beszélek, a legcsinosabb cicababát is leoltam, mert nem igazán tisztellek titeket :D Ellenben haverom tipikus jó fiú, mindig kedves, aranyos a nőkkel, és olyan szintű durva visszautasításokat kap, vele a nők irritálóan bunkók. Miért van ez? Magyarázzátok már le neki :D
2014. dec. 7. 09:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönne a duma, nem megerősítést várok :D Azt magyarázzátok már el az aranyos kedves miért nem jó! ;)
2014. dec. 7. 10:00
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

És jól van ez így? Még el sem nyerted a méltó büntetésed érte!


Amúgy mert a nőknek mindig is ilyen kis gcik kellettek mint te.

2014. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Ezt itt egy nő sem fogja neked bevallani, de így van ahogy írod.

Ők az igazi férfiakat szeretik nem a puhap'csöket. Így működnek. A határozottság, rámenősség férfias tulajdonságok, egy magabiztos férfi erőt sugaroz és biztonság érzetet kelt bennük, azért vonzódnak az ilyenekhez.

2014. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem csak a külsőn és nem csak a belsőn múlik valami. Az összhatásnak kell olyannak lennie, hogy valakinek bejöjjön.:) szerintem nem a megfelelő lányoknál próbálkozik, lehet kicsit színvonalon aluliakkal.


"...,mert nem igazán tisztellek titeket.:D"


Te meg egy retardált köcsög vagy.:)

2014. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Gyere azt büntess meg azért hogy pofátlan és pimasz természetem van :DDDD
2014. dec. 7. 10:03
 6/25 anonim ***** válasza:
Te sem találtál még arra a csajra aki látja az igaz önvalódat . Jellegtelen tömeg figura lehetsz mint a vv7 Deniz .
2014. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ok nem értem az ellenszenvet de nem gáz. Amíg kedves voltam szűz voltam, amióta nem azóta nem.
2014. dec. 7. 10:06
 8/25 A kérdező kommentje:
De kérlek ne térjünk el a tárgytól, haverommal miért faszoskodnak? Velem meg kedves a legtöbb nő!
2014. dec. 7. 10:07
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a színvonal nincs jól megválasztva számára. Mivel barátok vagytok, így gondolom hasonló körökből ismerkedtek, úgy látszik a kicsit primitívebb lányok tartoznak ide. Már ne is haragudj, de egy NŐ, nem viseli el a "pofátlan, bunkó, kötekedős" "férfiakat". Szóval te maradj ezen a szinten, hogy sikered legyen a továbbiakban is, a haverod pedig keressen minőségibb, értelmes lányokat akik tudják értékelni azt amit nyújtani tud.
2014. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de a színvonal külsőleg jó egyetemista nők (19-25) + néha netes társkeresés. Én más közegből nem is nagyon ismerkedek.
2014. dec. 7. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!