Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Hogyan kezdjek el beszélgetni egy vadidegennel az utcán, ha semmi komolyat nem szeretnék? (18/L)

Figyelt kérdés

Mostanában felfigyeltem egy autós oktatóra, aki ott szokott parkolni a pályaudvarnál, ahonnan én megyek haza.

Tudom, sokkal idősebb nálam, de sikerült kiderítenem, hogy nincs családja, elvált, egyedül él.

Párszor már észrevehetett. Pár hete meg kíváncsi voltam, hogy mit reagál és az út túloldaláról őt figyeltem. Észrevette, de nem vettem le róla a szemem, mikor elmentek az autóval előttem, még vissza is nézett. Többször ezt nem csinálta meg, és én sem tudtam folyamatosan a szemébe nézni.

Nem tudom, hogy hogyan kellene közelednem felé.

Egyszerűen menjek oda és kezdjek el vele beszélgetni valamiről?


2014. dec. 7. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj:-D behalok.nem egyértelmű.vezetni szeretnél tanulni és érdrkel hogyan megy ez a dolog,de bizonytalan vagy még.buuum itt a téma.
2014. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle?
2014. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Odamész és kérdezősködsz a tanfolyamokról aztán tovább viszitek a témát.. Az autós oktatók úgyis szeretik a fiatal lányokat :D
2014. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jössz baszni, vagy baszol jönni? Így
2014. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis k....
2014. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!