Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerűen nem találok egy...

Madara89 kérdése:

Egyszerűen nem találok egy normális lányt akivel ismerkedhetnék, hol keressem? Merre?

Figyelt kérdés
25 vagyok elég régóta már nincs kapcsolatom szeretnék egy lányal ismerkedni de nem találom sehol sem őt pedig régóta keresem már pedig nem nézek ki rosszul mindenki ezt mondja. Magas vagyok sportos alkat és nagyon kedves vagyok udvarias odafigyelő és hűséges. Már mindent kipróbáltam a társkeresőktől kezdve mindent, szórakozó helyekre is eljárok pedig utálom ezeket a helyeket mégis megteszem hogy rátaláljak és semmi.Már az sem érdekelne ha 300 km lakik csak találjak végre valakit akinek bejövök és nekem is bejön.Magam sem hiszem el hogy ide irogatok ilyesmiket szerintem ez már a vég elkeseredésem.
2014. dec. 7. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ha egy lány duci, az zavar?
2014. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
átérzem a gondod. ez van velem is. csak én férfit keresek hiába, nem lányt
2014. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A duci az tag fogalom :) embertol fugg kinek mi a duci :) de jo ha nem porcelanbaba a lany 22/f :)
2014. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam a kérd.azt akartam írni "északra" de végig olvasva..

..drága vagy,ne görcsölj,ne keress!

Kapcsolj ki,csinálj olyat amit szeretsz..

Tényleg! Élj! És akkor ha minden rendben,keresés nélkül ott lesz!

A görcs,taszít..

2014. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos és sem találok normális fiút, pedig szép vagyok, okos és kedves. (beképzeltség nélkül, ez a környezetem véleménye)Társasággal eljárok mindenhová, mindenkivel közvetlen vagyok..stb de egyszerűen nem jön össze :/

18L

2014. dec. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok véleményt, valóban egy kicsit megnyugtat a tudat hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.De sajnos tudat alatt görcsölök és ezzel nem tudok mit tenni.Addig nemfogok tudni nyugodni mig nem találom mert én sajnos ilyen vagyok,ilyen makacs és elszánt.
2014. dec. 8. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!