Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Török, arab férfiak, lenne...

Török, arab férfiak, lenne kedvetek ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés
Üzenetben is írhattok.
2014. dec. 9. 23:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom!Tudom hogy helyesek de nem éri meg!

Jártam egy Szíriai arabbal de mellettem facebookon még 3 lánynak udvarolt.Mikor megkérdeztem miért lehülyézett.És zavarta ha az utcán mosolygok,vagy nevetek.


Itt mesélte egy lány hogy randizott egy török orvostanhallgatóval és elkapott tőle valamit bedagadt a nyirokcsomója.És már az első randin a szállodában leakarta fektetni.Mikor a szállodából kimentek megkérdezte a lányt, hogy miért nem talán barátod van?Erre lány: Miért neked van barátnőd? Erre a srác: Igen van Törökországban.

2014. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, hogy segíteni próbálsz :)

Van elképzelésem nekem is, ismerősök párkapcsolatai, és nekem is volt már dolgom török férfival. Elvárás kérdése az egész, több oldalról is meg lehet közelíteni a dolgokat..

2014. dec. 10. 00:30
 23/26 anonim válasza:
Én félek a török-arab-néger származású férfiaktól.Nemtudom miért..de ez van!
2014. dec. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Még írta valaki a török / arab oldalt, az hol van ?

Meg akik törökül meg arabul írtak, leírnák magyarul ?

2014. dec. 10. 00:37
 25/26 anonim ***** válasza:
50%
Ha szőrös a hátam elmegyek arabnak?
2014. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Baromság, hogy az arabok/négerek/törökök ilyenek meg olyanok, legfeljebb a nagy része a kultúrából adódóan. De ismerek olyan arab pasit, aki a legjobb barátom volt egy időben, utána távolság miatt lazult a kapcsolat, nem mert mocsok lett. Négerből meg (jól) kettőt ismertem, az egyik egy elég buta, hazug, kicsit ijesztő ember, aki csak lefekteti akart volna, másik egy intelligens, kedves személy, aki beleérezte magát mások helyzetébe és bármiről értelmesen lehetett beszélni vele. Egyetlen hasonlóság a bőrszínük volt. Bocs az offért, csak zavar hogy az emberek ennyire egy lapra vesznek mindenkit.
2014. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!