Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már rég barátok vagyunk és...

Már rég barátok vagyunk és nekem nagyon bejön és vegyes érzelmeket mutat felém de tudom róla hogy neki nem az ilyen rocker stílusu srácok jönnek be hanem inkább a "pávák" felé hajlik és nem tudom mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Ha rámászok és mondjuk megcsókolom lehet hogy elveszítem de lehet hogy nem mert vegyes érzelmeket mutat felém de én valahogy nem tudom elképzelni kettőnket mint egy pár persze szeretem őt de én és ő nagyon különbözünk és nem tudom hogy most "ráhajtsak" vagy sem mert vagy tönkreteszek mindent vagy jól alakul az egész...:/
2014. dec. 12. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor egyáltalán mit akarsz tőle? Ha nem illetek össze, akkor párkapcsolat nem lesz belőle, ha mégis, akkor eléggé rövidtávú. Kis jeleket, próbálkozásokat küldhetsz felé, (pl megmasszírozod, és elkalandozik a kezed, stb.) a reakciójából meg úgyis le lehet vonni, hogy benne lenne-e egy kis kalandban, vagy nem.

Ennyit tudsz tenni.

2014. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én tényleg szeretem másra sem gondolok mint rá reggel vele ébredek es este vele fekszek...És úgymond már "elkalandozott a kezem" mikor megfogtam a fenekét ő nevetve rám nézett és kedvesen csak annyit mondott hogy naaaa:DD

Egyébként már arról én is hallottam hogy elvileg ha a lányoknak megfogjuk a feneküket és nem üt meg ugy hanem csak így kedvesen vagy egyáltalán semmit nem mond rá akkor valószínüleg be jössz neki ezt egy ismerősöm mondta szoval nem tom mennyire is igaz...

2014. dec. 12. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehettek különbözőek, ha már régóta haverkodtok. Konkrétan miért nem tudod egy párnak elképzelni magatokat?
2014. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát mert én rocker vagyok és a stílusom is eléggé rockos...Ő pedig ilyen rap,skrilex meg stb...De néha rockot is hallgat már mostanában és eddig is csak ilyen "páwa" pasija volt.meg az hogy ő gyönyörű*-* én meg hát...inkább hagyjuk h milyen vagyok:DD
2014. dec. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!