Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mi lenne a reakciótok,...

Lányok mi lenne a reakciótok, ha egy pasiról kiderülne, hogy nem szereti az átlagos zenéket, de imádja a film, sorozat és játék zenéket, fülesen is azokat hallgatja?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányok! Valaki írjon már neki egy privit, h valaki végre észrevegye, h mekkora egyéniség ez a szerencsétlen luzer!!! :D
2014. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a "normális" zenét, és szinte csak epic zenéket hallgatok, viszont nem tartom magam emiatt különlegesnek.
2014. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálam ez kizáró ok az ismerkedésre, és ha elhallgatja ezt a fétisét előlem...addig éljen, míg utol nem érem

19/l

2014. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én se tartom különlegesnek emiatt magam csak furcsának, mert a legtöbb emberre ez nem jellemző, de nem másoknak akarok megfelelni.
2014. dec. 13. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, a barátom is szereti az epic zenéket, meg amiket felsoroltál. Természetesen mellette más zenéket is hallgat és komoly zenéket is.

Mindenkinek más a zenei ízlése, ez természetes és teljesen átlagos.

2014. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is javarészt ilyen zenéket hallgatok és rosszul vagyok a mai mainstreamtől, na?


Hans Zimmer, John Williams, Harry-Gregson Williams, Immediate Music, Two Steps from Hell, mindenféle játék zenék stb stb...

Sőt, hallgatok én még akár klasszikus zenéket is, de van a gépen Nightwish is, 80-as évek beli slágerek, 90-es évek beli slágerek, relaxációs zenék... 200GiB kb :D


Normális ember nem a másik zenei ízlése alapján választ párt. Kell nekünk ha összejövünk a párunkkal együtt hallgatni a zenét? Nem hiszem...

Ha meg mégis tetszik neki amit hallgatok, akkor oké. Abszolút nem szempont nekem párválasztásnál ez, kedves kolléga és biztos vagyok benne, hogy egyetlen más érteles emberi lénynek sem...


23/F

2014. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Én sem az átlagos zenét szeretem, nem kell ebből nagy ügyet csinálni. A zenei ízlés sokadrendű probléma.
2014. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!