Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rocker csajok, valaki ismerkedni?

Rocker csajok, valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi számít annak? Divat rockról beszélünk vagy tényleg rockerről?

Én pl modern rockor, alternatív rockot, hard rockot hallgatok többnyire, szeretem a feketét is de nem nézek ki rockernek.

2014. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az számít annak, aki a zene szeretete miatt hallgatja, nem menőségből, meg feltűnési viszketegségből. Én a grunge és az alternatív rock stílusokat kedvelem.
2014. dec. 13. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:
20
2014. dec. 13. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl ilyen zenét hallgatok, feketét hordok, de nem acélbetétes bakancsot hanem csinosabb csizmákat, szeretem a szimatszatyromat (fekete lyuk, minden belefér...), de koncertekre nem megyek mert ahhoz nincs bátorságom meg társaságom. A "rocker" ilyen szempontból elég tág fogalom :D (Meg amúgy az se mindegy hogy merre laksz azért :) )
2014. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeretem rock/punk zenét, koncertekre is járok, de az öltözködésem nem teljesen felel meg a rocker 'elvárásoknak'.

18L

2014. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!