Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, ha egy srác...

Miért van az, ha egy srác bevallja az érzéseit nekem, ami után már bátrabban merek írni neki, de nem válaszol?!

Figyelt kérdés
Kölcsönös az érzés, mert nekem is tetszik.

2014. dec. 14. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán csak játszik,vagy nem tudja,mit válaszoljon.
2014. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elaludt
2014. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja mit írjon. Nem akar hülyeséget írni amivel elrontja ezt az egészet.
2014. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:o :/ hogyan lehet észrevenni, h játszik-e vagy sem? mivel kérdezzem meg óvatosan?
2014. dec. 14. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
megtalálta a wow-ot,ne őt hibáztasd,függőséget okoz
2014. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem nem neten kellene a személyes kapcsolatokat intézni. A net az nem ér semmit, ha szemtől-szemben nem tudtok kommunikálni. Egy városban laktok? Miért nem ültök be egy cukrászdába, vagy teázóba személyesen beszélgetni. Te nőből vagy, működnek a szenzoraid. Ha látnád is a reakcióit, rögtön levágnád mi a stájsz.
2014. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszakarásból, de lehet nem csak neked írt és valaki más hamarabb pozitívan reagált.
2014. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!