Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nagy kunszt ez az...

Miért olyan nagy kunszt ez az egész bugyuta szerelem, meg szex dolog, meg hogy szűz valaki még 20-on éves srácként és nem volt senkije soha és mindenki visszautasította?

Figyelt kérdés
Mit érdekli ez az embereket, egyáltalán ez miért lenne rossz, miért fájna ez bárkinek is?? Nem értem az embereket...

2014. dec. 16. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hohh!
2014. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj. Akkor gáz ha szerinted is az. Szard le mások mit gondolnak.
2014. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem olyan intelligens lények, mint te, akik a az élet bölcseleteinek birtoklását élvezik, hanem együgyű, alsóbbrendű, egységsugarú fajok.


Amúgy az iróniát félretéve, mert zavarja őket, mint minden más az ember életében az önmegvalósítás terén. Ha nem kapsz munkát, társadalmilag haszontalannak érzed magad, ha tájékozatlan vagy, hülyének érzed magad, ha sikertelennek, egy vesztesnek, érted? Nem vagy kivétel te sem, hiába álszenteskedsz. Például ha nem tetszett ez a komment, akkor már nonszensz a kérdésed.

2014. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de én le$zarom ezt az egészet, nem akarok ezen idegeskedni nem érted? Senkinek sincs joga engem stresszes helyzetbe hozni ilyen baromságok miatt, amiről nem is én tehetek
2014. dec. 16. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogyan hoznak stresszes helyzetbe?
2014. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, tulajdonképpen akkor mi a kérdés? Hogy téged miért zavar és te miért rágódsz ezen? Azt nem tudjuk.
2014. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pl rokonok, akik közel állnak, kérdezgetik nem vagyok meleg, stb meg hogy miért nincs és nem volt soha barátnőm meg senkim, haverok hogy nem normális dolog szüzen szex nélkül élni mert be fogok golyózni stb... meg ha valahogy kiderül hogy még nem volt sose barátnőm meg kapcsolatom, egyből ajj az ciki hát így
2014. dec. 16. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol ezekkel a kérdésekkel? Mosolyogj, adj valami frappáns választ, aztán válts témát!
2014. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, az más. Nem érzed úgy, hogy van valami oka hogy eddig nem volt? Vagy végül is úgy érzed, ha el akarnád érni, és akarnál szerezni, akkor könnyen menne és tudnál tetszeni egy lánynak? Ha az önbizalmad megvan, akkor azért nem zavar, mást meg igen, mert ők ettől lemaradottnak vagy sikertelennek érzik magukat. Szüzen a legtöbb ember álmodozik, nem monotonnak képzeli el a kapcsolatot, ezért lehet nekik fura.

Én pl elég érzelmi és bizalmi beállítottságú vagyok, így egyúttal monogám típus is, és nem izgat fel, ha mindenkire rámásznék mint arra, akit szeretek. Így pl az olyan srácokat, akiket folyton leráztak és lenézően elutasítottak, nem csoda, ha csak dugni akar minél többet, mert akkor tuti nem lehet vesztes.

2014. dec. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
rengeteget próbálkoztam, de elegem lett a megalázó visszautasításokból, nem az én hibám, hogy egy a nagy többségnél tényleg sokkal törtetőbb értékesebb ember vagyok mégsem kellek a hülye válogatós lányoknak a nálam sokkal gyengébb szintűnek sem, de engem ez nem érdekel nem akarok ezen filózni sem törni magam tovább csak tenni tovább a kötelességem, dolgozni, tanulni sportolni és a hobbijaimmal foglalkozni ezerrel
2014. dec. 17. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!