Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki?

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Facebookon ráírtam egy lányra, mert szeretnék ismerkedni vele, de mikor visszaírt hogy mit szeretnék, jöttem rá, hogy fogalmam sincs mit kéne mondani, miért írtam rá. most lenyomtam a fészt és majd azt mondom hálózati gondok voltak, addig mondjatok már jó indokokat amivel ráírhattam! Köszi!!
2014. dec. 17. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Zseniális terv volt.
2014. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"bocsi, hogy rádírtam,igazából nem tudom, hogy mit szeretnék tőled, mert egy barom vagyok"
2014. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Urszi válasza:
92%
Szia.Nagyon szimpatikus vagy nekem. Remélem nem haragszol, hogy így ismeretlenül rád írok!? Lenne kedved beszélgetni? :) Valami ilyesmit, legyél őszinte,kedves és spontán.
2014. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miert nem Írod le neki oszinten?


Szia! Nagyon szimpatikus vagy,es szeretnélek meghívni suli utan egy forró csokira.


Vagy valami. Miert kell kerülgetni a temat?:D

2014. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát mondjuk... a csaj elég h*lye... mit szeretnél.. vajon...

"Csak megkérdezni, hogy vagy..."

vagy valami közös téma? zene, suli, tanárok?

Gyors találj ki valami közös témát...

Vagy: kérj segítséget (ez is csak akkor jó, ha már látásból ismered)

2014. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. én azt mondanám ,hogy direkt kérdezett vissza, hogy vannak-e tökei mr.kérdezőnek, de mivel lelépett, ahelyett, hogy bármit is mondott volna rájött, hogy nincsenek
2014. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is volt már majdnem ien...ráirtam és aztán nem tudtam hogy mit irjak.Csak érdeklödj felőle és ne beszélj sokat magadról.(mi is így beszéltünk 6órát ;)
2014. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!