Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejovok neki? Segitseg

Bejovok neki? Segitseg

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe regota szerelmes vagyok. Egy suliba jarunk, de meg sose beszeltunk elobe. Csak nezzuk egymast folyamatosan, minden szunetbe. Szemezni is szoktunk, neha belemosolyog, de van hogy en is. Tegnap elott o nem vett engem eszre hogy mogotte vagyok, mivel nekem hattal allt, csak a legjobb haverja aki szolt neki hogy mogotte allok, es kozbe a haverja is engem nezett, majd a fiu aki bejon nekem egybol megfordult ram nezett, majd a foldre aztan megint ram, es elfordult. Szoval..a legjobb haverja is tud rolam, akkor csak beszelt neki rolam valamit? Nem? Valami tanacs kellene..
2014. dec. 17. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó az ilyen, jó az ilyen, de én sültem már fel ilyen helyzetben. :/
2014. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha
2014. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi tortent?:o
2014. dec. 17. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdetnek mond neki azt, hogy: Szia


Ez általában további beszélgetéshez vezet, amiből sokmiinden kijöhet

2014. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hanyszor le alltam volna en mar beszelgetni vele. Mindig azt csinalnam. De ugy nehez, hogy mindig korbe veszik a haverjai...
2014. dec. 17. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz szerelmes belé,ha nem beszéltetek élőbe?:D
2014. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat en osszehoztam:DD
2014. dec. 17. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem se lehet beszélni, de látom hogy a tanár beszélne velem, ez se vonzalom
2014. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!