Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok az INFJ lányokról?

Mit gondoltok az INFJ lányokról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 19. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy INFJ-k.
2014. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Basznám őket, mint a lopott biciklit.
2014. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kurtz Bickle ***** válasza:

Azt, hogy ez egy nőnek teljesen jó. Engem INFJ férfiként meglehetősen furának tart a világ többi része.


Legalábbis annak a java...

2014. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kell nekem egy INFJ csaj.


Mert én meg INFJ férfi vagyok... És mint ilyen nagyon ritka :)


Esetleg még INFP vagy jóindulattal ENFP vagy INTJ jöhet, de nyerő az INFJ csaj :)

2014. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik teszt alapján nekem is INFJ jött ki.
2014. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Egyszer akadtam itt össze egy INFJ-vel, de nem volt túl szimpatikus. Próbáltam barátságos lenni és tök jó dolgokat felhozni, de olyan.. sunyin bunkó volt.
2014. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudnék mesélni :D
2014. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok és egy külön bolygón élek :$ azt mondják.
2014. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
INFJ lány vagyok, és az emberek 85%-a a világ legfurább lényének tart. XD XD Sokak szerint, ha nem beszélek, akkor beteg vagyok. :D Írni is szeretek nagyon, a rajzolás meg az életem. Maximalista vagyok, de csak magammal szemben, másoktól nem igazán várok el semmit. Mindig segítek, ha megkérnek rá. A rendszer fogalmat nem igazán ismerem, napirendhez nem tudnám tartani magam, ha mégis megpróbálok ilyesmit csinálni, sose jön össze és az fel tud bosszantani. Egyéb tekintetben türelmes vagyok. Olyan szinten álomvilágban élek, hogy néha, ha nem lenne mellettem valaki, az úttesten simán elütne egy autó. :P Nem vagyok valami praktikus, főleg fizikai dolgok terén, inkább elme szinten működöm. Sokszor nekimegyek dolgoknak, vagy épp az emberek útjában állok és amennyire el vagyok varázsolva, fel se tűnik, hogy arrébb kéne menjek, amíg nem szólnak. XD Szégyen, nem szégyen, ilyen vagyok. A szétszórtság kulcsszó nálam és azt hiszem, képtelen lennék egyedül élni,ettől függetlenül néha el kell vonuljak valahová, hogy előtörjön az alkotói vénám. Remélem, azért nem minden INFJ lány ilyen. :) 18L/ Keszthely
2015. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok.


A fura jelzőt sokszor megkapom.:D

2015. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!