Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez jelentheti azt, hogy...

Ez jelentheti azt, hogy mégsem én tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki tetszik,és több jel is utalt arra mostanában,hogy ezt viszonozza.Igazából ő szokott beszélgetést kezdeményezni.De van egy másik fiú,aki pár hónapja udvarolt ennek a lánynak,de az visszautasította.Pedig régebben ez a fiú tetszett a lánynak.De ez a fiú most megosztott a Facebookon ilyen képeket,meg idézeteket,hogy "egy nap megbánod majd,hogy nem leszek már neked","hiányozni fogok neked egy nap",meg hogy "mással ***tam,amíg nem érdekeltelek" meg ilyeneket.Lehet,hogy a csaj meggondolta magát és mégis inkább ez a fiú kell neki?Elkezdhetett neki irogatni?Vagy túlreagálom?Én már azelött is szerelmes voltam ebbe a lányba,amikor még nem is ismerte ezt a fiút.Félek,hogy megint elveszi tőlem.Vagy inkább hagynom kéne ezt a lányt,és keresni egy másikat,ha nem akarom,hogy mégegyszer összetörjön?

2014. dec. 23. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem akar semmilyen kapcsolatot sem a csaj. De próbálj meg közeledni felé. És ha visszautasítana téged, akkor tudni fogod, hogy senkit sem akar maga mellé.
2014. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktorvarga ***** válasza:
figyelj egy nőt nem lehet birtokolni,használni lehet csak,fogd úgy fel hogy külcsönkapod,de bármikor vissza kérhetik...
2014. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező azt írtad, hogy:


"De ez a fiú most megosztott a Facebookon ilyen képeket,meg idézeteket,hogy "egy nap megbánod majd,hogy nem leszek már neked","hiányozni fogok neked egy nap",meg hogy "mással ***tam,amíg nem érdekeltelek" meg ilyeneket.Lehet,hogy a csaj meggondolta magát és mégis inkább ez a fiú kell neki?"


Ha a FIÚ osztott meg ilyeneket, akkor valószínűleg a csaj kikosarazta...és dühből posztolgat ilyesmit. Ha arról lenne szó, hogy összejöttek vagy a lány olyasmit írt volna ennek a srácnak, hogy nagyon tetszel stb. akkor azt gondolom olyat posztolgatott volna a srác, hogy júúúúj, de szuper minden, és végre egymásra találtunk stb. Ezekben a kiírásokban pont az a lényeg, h hoppon maradt...és, ha így van, akkor miért is kéne feladnod ezt a lányt? :) Simán lehetsz te a befutó! :)


u.i.: valahogy tanulj meg olvasni a jelekből, mert szerintem ezt nagyon benézted...:) nem azt mondom, hogy próbáld megérteni a nőket, mert az szinte lehetetlenség, de legalább a férfi "társad" reakcióit próbáld helyesen értelmezni...hisz te is férfiból vagy! :)


26/N

2014. dec. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem legyél tökös és mutasd meg hogy te milyen vagy és éreztesd vele h tetszik és kell neked,nem azt mondom hogy túlságosan nyomulj hanem mindig jobban elvégre ha kell neked akkor azt neki is kéne tudnia.csak legyél bátor.....:)
2014. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!