Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nők külső alapján döntene...

Ha a nők külső alapján döntenek, és ez részükről "korrektnek" számít, akkor a férfiakat miért savazza mindenki azonnal, ha külsőre nem megfelelő számára az adott nő?

Figyelt kérdés

Nézzük csak ezt a kettős mércét!


Ha egy nő visszautasít egy férfit, vagy elutasítja a közeledését, mert külsőre nem szimpatikus neki amiatt, mert kék a szeme, vagy kevésbé sportos testalkatú, vagy mert nincs pontosan 184 és fél centi magas, akkor ez mindig ki van magyarázva, hogy ez teljesen természetes, nem volt meg a közös frekvencia, nem látott benne semmi vonzót, holott csupán arról van szó, hogy a külső alapján nem az adott férfit tartotta "álompasinak" a hölgyike, még akkor sem, ha mindig belemagyarázzák, hogy "belsőre nem jött be a srác".


Viszont ha a férfi utasít el egy nőt, mert például kék a szeme, vagy túl kicsik a mellei, vagy mert nincs pontosan 174 és fél centi magas, akkor azonnal mindenki a férfit támadja, hogy egy válogatós szemét disznó, és örökké egyedül fog maradni a hülye elvárásai miatt. Ráadásul ami a legelképesztőbb, hogy ha egy nőt visszautasítanak, azonnal elkezdi a szart kavarni, bemocskolni, lejáratni mások előtt azt a férfit, aki nem borult a lábai elé.


Valahogy folyton azt látom, hogy a nők bárkit elküldhetnek a francba a legnevetségesebb tényezőknek való nem megfelelés okán, és ez persze teljesen jogos és korrekt, ám ha egy férfi teszi pontosan ugyanezt, akkor abból még világbotrány is kerekedhet.


Úgy tapasztalom a látottak és az olvasottak alapján, hogy amíg egy férfi magában durrog, morgolódik, fortyog, esetleg haverokkal elmegy egyet inni, mert visszautasították, addig a nők szeretnek hatalmas balhét csapni a "bukásból", és mindenáron vérbosszút esküdnek, csakhogy gyerekesen revansot vegyenek egy visszautasítás miatt. Megmondom őszintén, még soha nem láttam olyan nőt, aki belenyugodott volna, vagy önmagába fordulva pityergett volna, ehelyett felkeresik a barátnőiket, mocskolódásba kezdenek, szapulni kezdik a férfit, megszégyenítik, hazugságokat terjesztenek róla stb.


2014. dec. 24. 14:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
42%

Ne menjünk már ebbe bele megint :(


21/L

2014. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
52%
A nők nincsenek hozzászokva a visszautasításhoz, mert az égig vannak magasztalva az élet minden területén. Ideje lenne őket hozzászoktatni.
2014. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
8%
A nők uralkodnak, monopolhelyzetben vannak...
2014. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
46%

Igen, kettős a mérce nagyon. Egy lánynak semmit sem kell tennie azért, hogy párkapcsolata legyen, csak visszautasítgatni a srácokat. Ennyi. Ha külsőre nem tetszik nekik, azonnal dobják, esélyt sem adnak. Egy lánynak akkor számít a belső, ha amúgy jól néz ki a srác. A belső dönti el, hogy egy éjszakára akarja a srácot, vagy többre. De ahhoz a külsőnek olyannak kell lennie.


Ja és 1: gondolom azért "ne menjünk ebbe bele", mert magadra ismertél. Tipikusan női viselkedés ez is, hogy a tényekkel még véletlenül se nézzünk szembe.

2014. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
ez ilyen.
2014. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki nem a kémia kifejezést használja a vonzalomra...! :D


Nem tudom, hogy a kérdés mennyiben provokáció és mennyiben a saját véleményed, de én is látok némi valóságalapot benne. Persze nem állja meg mindig a helyét, mert én is utasítottam már vissza nőt, de nem csinált belőle semmi ügyet. Viszont abban egyet értek, hogy a nőknek sokkal inkább elnézik, ha visszautasítanak valakit a külseje miatt, mint a férfiaknak, bár ennek az oka szerintem az, hogy a nőket ilyenkor pátyolgatni kezdi a sok kanos férfi, aki így próbálja felszedni.

2014. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 - palilaci - válasza:
91%
Alltalaban mi szoktunk kezdemenyezni. Namarmost, csunya csajokhoz nem megyunk oda, ennyi. De igazad van, fikazd a noket te szerencsetlen aztan meg amikor hazamesz verd ki rajuk.
2014. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
78%

Ezt férfiként mondom:


Nyilván tisztában vagy, hogy nem mindenki ilyen.

Egyszer utasítottak el, felfogtam, nem próbálkoztam tovább mert másba volt szerelmes. Kicsit se tartozott a szépek közé, induripinduri melle van, ha pontoznom kéne 10/4 et adnék, de engem mégis megfogott a személyiségével, mivel nekem sose a külső számított. De ő visszautasított a külsőm miatt idézem nektek "nekem a barna szemű, borostásak jönnek be" nekem kék szemem van és gyenge még az arc szörzetem. Persze nem szidtam, meg semmi, mert magamba szálltam sírtam is és nem tudtam aznap aludni se.

Mondanom se kell, hogy azóta is egyedül van, sosem volt még barátja és ha így folytatja nem is lesz.

Tudom, hogy ezzel a történetemmel csak a kérdezőt igazolom, de akkor se értek vele feltétlenül mindenben egyet. Sok csalódott lány van akik már nem felszínesek. Van aki hamarabb ráébred van aki később... 10 en évesek nagy része még a daliás herceget várja, aki nem fog megjönni.


Egy valamivel még kiegészíteném a kérdezőt. És az miért van, hogy ha mi férfiak mondjuk azt, hogy fuu ez jó csaj, akkor mindjárt kapjuk az ívet hogy nem elég jó nekünk... De mikor ti mondjátok, hogy fuu milyen dögös pasi, akkor mi csak fogjuk be...

2014. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

"amíg egy férfi magában durrog, morgolódik, fortyog, esetleg haverokkal elmegy egyet inni, mert visszautasították, addig a nők szeretnek hatalmas balhét csapni a "bukásból", és mindenáron vérbosszút esküdnek"


Na most nálad ez a magadban fortyogás dolog lenne az, hogy ezt a kérdést kiírtad?


Boldog karácsonyt.

2014. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

#6: "Nem tudom, hogy a kérdés mennyiben provokáció és mennyiben a saját véleményed..."

Fadíszítés közben gondolkodtam a nők vs. férfiak örök harcán, s megpróbáltam a racionalitást szem előtt tartva megfogalmazni a kérdést, semmi provokációt nem szőttem bele, pusztán a tényeken, a tapasztaltakon alapul az észrevételem.


#8: "Sok csalódott lány van akik már nem felszínesek..."

Nem értek veled egyet. Szerintem pont a csalódás, ill. a csalódások sorozata tehet egy nőt felszínessé. Akkor "kapnak észbe", amikor vészesen közelítenek a 30-hoz, mert már az összes barátnő megházasodott, és ők még mindig a válogatásaikkal vannak elfoglalva, s valójában az ilyenek bele sem gondolnak abba, hogy életük során mennyi-mennyi lehetőséget szalasztottak el amiatt, hogy ők a "nekem a barna szemű, borostásak jönnek be" elvet követték.

2014. dec. 24. 15:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!