Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt nagyon elrontottam mi? Mi...

Ezt nagyon elrontottam mi? Mi legyen a legközelebbi találkozónál? 15/L

Figyelt kérdés

Sulinkba jár egy srác.Már jó ideje beszélgettünk aztán találkoztunk a szünetben.Elmentünk,sétáltunk beszélgettünk és sokat nevettünk.Aztán ugye menni kellett haza és álltunk a vonatállomáson,és mondtam neki h köszönöm a mai napot.Erre ő mondta,hogy ő is és mosolygott.És utána néztünk egymás szemébe és jött (volna) a csók..Nézett a szemembe aztán a számra és nagyon nagyon nagyon lassan elkezdett felém közeledni.Én meg fel sem fogtam,hogy most akkor mi is lesz konkrétan..Nem tudom. Lesokkoltam vagy megijedtem nem tudom erre a jó kifejezést,és hirtelen megöleltem.Aztán úgy álltunk kb 5percig aztán felnéztem rá és kérdezte,hogy "baj van?" én meg mondtam,hogy "nincsen..." és akkor odahajolt és adott egy szájrapuszit és mosolygott,aztán jött a vonata és mennie kellett..

Ez nagyon ultra gáz?? Nekem nem ez lett volna az első csókom,de szerintem neki az lett volna...És én is akartam csak egyszerűen nem tudom mi történt? Következő találkozásnál hogy köszönjek? Puszival,öleléssel vagy én kezdeményezzem a csókot? És ha igen akkor hogy kezdeményezzem? Mert igazából így belegondolva nagyon is szeretném,sőt mióta ismerem erre a pillanatra vártam és jól elb.sztam.....Veletek volt már hasonló? És mit tettetek? Előre is köszönöm,és megy a zöld kéz! És bocsánat ha kicsit hosszúra sikeredett...:)



2014. dec. 25. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyből ne indíts csókkal, legyen helyette puszi (arcra) és ölelés. Időzíts a búcsúzásra, szerintem úgy tökéletes lenne.
2014. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne izguld túl. A következő adandó alkalommal ha ilyen lesz a helyzet, csókold meg. Vagy ha látod hogy közeledik mint most, akkor hagyd hogy megtörténjen.
2014. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hidd el ő is azt hiszi, hogy elrontott valamit.

te ne kezdeményezz főleg ha neki ez az első, lehet ő is lefagyna ha "ráugrasz".

nem ultra gáz. inkább aranyos.

sok idősebb ember szeretné még így érezni magát.

2014. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De aranyos már. Ez egy filmbe illő jelenet..:)

Szerintem nem gáz, volt már velem is hasonló..:)

Ha találkoztok, adj neki puszit.:)

És ha úgy alakul, akkor akár te is kezdeményezhetsz a csókkal. Majd meglátod, hogy milyen lesz a helyzet..és az fog történni aminek kell.

Ezzel nem basztál el semmit..:) Ami késik, nem múlik.

Drukkolok nektek. :3

15/L

2014. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de aranyos :D legközelebb talán már nem fogsz ennyire izgulni, következő talinál viselkedj úgy mint a többinél és ne te kezdeményezd csókot hanem mjd ő fogja úgy is megint, és egyáltalán nem gáz a reakciód :)
2014. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 évesen? Az oszt igen kislányom...
2014. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó mit csodálkozol? 13-14 évesek között van nem egy akit többször dugtak mint az anyját... Meg amúgy sincs semmi rossz abban hogy 15 évesen csókolózik...
2014. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves kommenteket,ma megtörtént és nagyon jó volt,és nagyon kis cuki volt..köszönöm nagyon a válaszokat!!

Utolsó előtti...nem arról van szó,hogy az utcán akarok bszn,'csak' csókról van szó....-.-

2014. dec. 27. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!