Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedhetnék meg vele...

Hogy ismerkedhetnék meg vele jobban? Hogy tudhatom meg, hogy az-e, aminek látom?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja lett egy új nő munkatársam. Az első napon bemutatkozott nekem. Már akkor felfigyeltem rá... Mert látok benne valami "fantáziát".

én is szintén nő vagyok. Ő kb 10 évvel idősebb lehet nálam... De valamiért ha összefutunk a munkahelyen minden összenézünk...

Én úgy látom, hogy leszbikus... de állítólag van barátja, amit kétlek...

Talán ő is látja rajtam, hogy mi vagyok? Bár én pont abba a csoportba tartozom, akikről kicsit nehezebb észrevenni, de talán ő tudja? Azért néz velem mindig farkasszemet?


Nem mondanám egy szép, csinos vagy vonzó nőnek, de valami miatt mégis ki van rá hegyezve a szemem... És szerintem neki is rám... Vagy csak így akarnám látni?


A minap együtt ebédeltünk páran... bohóckodott, talán még rám is kacsintott, miközben cukkolta a többieket... majd a végén csak ketten maradtunk a teremben, de mégsem szóltunk egymáshoz, csak 2 mondatot...


Hogy tudhatnék meg róla többet? úgy érzem folyton szándékos arra járkál amerre én... és mindig belenéz a szemembe... és én is az övébe...

Magamnak higgyek, hogy ő is leszbikus vagy a pletyinek, hogy barátja van? Hogy ismerjem meg jobban?



2014. dec. 26. 13:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy nincs-e kedve valamikor veled kávézni vagy valamit csinálni
2014. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyreszt nehany evvel idosebb nalam.. A masik pedig hogy a nyuszik taborat erositem... Nem olyan egyszeru ez igy :) es mi lenne ha meg be is sulnek? Ha csal egyszeruen sportos... Es nem leszbikus..
2014. dec. 26. 14:08
 3/16 anonim ***** válasza:

Sajnos néha a hajviselet, a ruházkodás is félrevezető lehet...de azok egyébként erre utalnak?

Azt mondod 10 évvel idősebb kb. de ezek szerint meg nem mondaná róla az ember...

Sztereotipikusan leszbis munkakört tölt be egyébként? :D

Az is árulkodó lehet, hogy milyen zenét hallgat, milyen sorozatokat, filmeket kedvel, kutass facebookon egy kicsit :)

2014. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem az a fajta, aki tusi vagy Bieber frizkoval jár... Egy tetovalasa van a vállán... Egy kePen láttam azt is... Szóval inkabb sportolonak mondható minthogy sztereotipian alapuló leszbikusnak...

Azt tudom, hogy odaig van a krimikert meg kajakozik... Mmeg fut...

2014. dec. 26. 21:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Értékesítő
2014. dec. 26. 21:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Nehèz ügy. Valahogy beszèlgetned kell vele mert sose tudod meg. Ráadás meg is kell valahogy kèrdezned h leszbi e.
2014. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Felvettem a facebookon... Valtottunk is 2 szót de csak. H hogy teltek az ünnepek... Nem vagyok az a beszédes típus... Egy mosolygós arc lett a 3 mondat lezarasa
2014. dec. 28. 14:57
 8/16 anonim válasza:

Kérdezd meg, kivel fog szilveszterezni.:)

A profiljából nem derül ki, hogy van-e valakije?

2014. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Általában az ember a másik ember szemébe néz, ha találkozik vele.

2. Valószínűleg nem azért kacsintott, mert tetszel neki, hanem azért, hogy tudd, hogy cukkolja őket vagy valami ilyesmi.

3. Kérdezd meg tőle, hogy igaz-e, hogy van barátja.. kérdezd róla: Mióta vagytok együtt? Hol ismerkedtetek meg? Hogy néz ki? (általában ilyenkor filóznak kicsit.. tapasztalat)

4. Egy sima kávé még nem randi, nyugodtan hívd el és beszélgessetek. Aztán majd látja ő is és te is, hogy mi a helyzet.

5. BESZÉLJ MÁR VELE! Ne legyél gyáva.. Nem azt kell rögtön mondanod, hogy "tetszel, leszbikus vagyok ám", hanem barátként.. Gondolom van barátod. Na, viselkedj úgy vele is az elején.


../L/L

2014. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem én ezt... De tudom hogy keresi a kontaktust, látom, hogy arra vár, hogy ranezzek... Ugyanazon a helyen, többen is vagyunk, olyanok akiket jobban ismer.. Mégis azt várja, hogy mikor terelodik rá a tekintetem... Másra rá sem néz.. Lehet ez csak 5mpig tart... De olyan minthabhosszu percekig tartani meg a szemem sarkából látom h engem néz, és odaterelodik a figyelmem. Mintha lassított felvétel lenne az egész.. És közben mégsem néz másra.

A profiljan nincs senki.. Se egy közös fotó, se egy arulkodo jel... Talán inkább barátnője van és titkolja... Vagy senkije.

Nem is azzal van a probléma, h annyira nyuszi lennék. Hanem nem tudóm mit lehetne nekinmondani... Hogy keveredhetnenk beszélgetésbe.

2014. dec. 29. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!