Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyire gáz,...

Szerintetek mennyire gáz, hogy egy helyesírási hibáktól mentes, tagoltan, átláthatóan megfogalmazott bemutatkozó levélre sokkal nagyobb eséllyel írok vissza, mint egy telefonról bepötyögött, ékezetmentes zagyvaságra?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne gáz? Az írástudatlanság sok mindenről árulkodik :)
2014. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ki a fenét érdekel, hogy mire írsz vissza :)
2014. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezzel minden normális ember így van. Nehogy azt hidd, hogy olyan különleges vagy.
2014. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem gáz, én is így vagyok vele
2014. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Leszarom.
2014. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert lényegesen több 'írástudatlan' ember ír (többnyire itt) nekem levelet, mint normális, értelmes ember.
2014. dec. 26. 21:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a telefon? Arról is lehet igényesen írni. Íme.
2014. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem gáz,egyáltalán :) Az irásunk tükrözi a személyiségünk egy részét.Érdemes néha a szavak mögé figyelni :)
2014. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mégis miért lenne ez "gáz"? Mindenki szívesebben olvas egy ilyen írást, még azok is, akik a másik oldalt képviselik. Ráadásul el is árul néhány dolgot az illetőről, és neked ezek szerint ez számít. De azért nem szabad csak ez alapján megítélni valakit, nem egy olyan személyt ismerek, aki igazán értelmes és okos, viszont nem túl jó a helyesírása :)
2014. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is sokszor írok ékezet nélkül, mert sokszor csak telefonról tudok online lenni, viszont nem érek rá egy évig pötyögni a sok ékezetes betűt. De ez inkább akkor jellemző, ha a barátaimmal, ismerőseimmel chatelek.


De ha ismerkedésről van szó, vagy ha egy maradandóbb kis szöveget, írásművet akarok publikálni, akkor azért odafigyelek, hogy ki is nézzen valahogy az a dolog, amit kiadok a kezemből. Mert ez sokáig ottmarad, rengetegen láthatják, megnézhetik, és meg lehet emiatt a véleményük rólam...


Tehát szerintem nem annyira gáz ez a dolog, de azért ne ez rettentsen el egy amúgy szimpatikus, aranyos lánytól! :)

2014. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!