Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok írni pár játékot...

Tudnátok írni pár játékot ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár ok miatt két ünnep között és még sulikezdésig nem találkozhatok. Szeretünk beszélgetni neten is de sajnos így nem olyan jó. Tudnátok nekem mondani pár olyan játékot amit így tudunk játszani és azzal jobban megismerni egymást? Ha van előre is köszönöm.

2014. dec. 27. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

COD, GTA, Minecraft, World of Warcraft, League of Legends.

Ha 80as szintű palladin vagy akkor biztos imádni fog a csaj.

2014. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nektek a metin2 való. Ott nagyon bele szokták élni magukat az emberek a karakter szerepébe...

De ha játék érdekel, nem ilyen 5 gombos szutyok, próbáld ki az Aiont, ha jó vagy angolból akkor az eredeti szerveren, de magyar szerverek közül az Rworld a legjobb. A wowot meg felejtsd el.

2014. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
100-as szintű pap vagyok, de nem ilyen játékokra gondoltam
2014. dec. 27. 13:21
 4/16 anonim ***** válasza:

League of Legends, és menjetek botra ketten :) Azt eldöntitek ki az ADC, és ki a support, minden esetre a kettőnek nagyon egymásra kell hangolódnia ahhoz, hogy sikeres legyen a játék, és a support még támogat, törődik is. ^^



19/L

2014. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Papás-mamás. Nem netes, személyesen kell játszani!
2014. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Online billiárd pont jó lenne.Ott is dákó, golyók és lyukak vannak.Szinte már olyan lesz mintha szexelnétek.
2014. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

4#

Te milyen néven vagy fent? Asszem találtam magam mellé egy normális ADC-t rankedezni. :D

2014. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem szereti az ilyen játékokat, itt az ismerkedés lenne a lényeg. Azért játékot keresnék hogy kicsit oldjam a "gátlásokat".
2014. dec. 27. 13:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha gátlást akarsz oldani arra a legjobb az ivós játék.
2014. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát én planetside 2-zöm, ha elég durva gépe van a csajnak, akkor javaslom próbáljátok ki. Nekem csak a régi procim tesz be, így 25 fps-el rohangálok 500 vs 500-as csatákban.
2014. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!