Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (meleg kérdés) vannak itt...

(meleg kérdés) vannak itt normálisan kinéző, értelmes, ambiciózus melegek 18-25 között, akik itt próbálnak ismerkedni, mert ők sem akarnak felregisztrálni társkeresőkre?

Figyelt kérdés
Feltételezem, hogy igen, mivel sokan vagy nem merik felvállalni, vagy csak olyan partnert keresnek, akivel tényleg titokban maradna. 18F,Bp

2014. dec. 28. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, csak fiatalabb
2014. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
titokban nem élet az élet
2014. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Van. Én kimondottan megszoktam hogy naponta egyszer felnézek ide hátha érkezett valami értelmes kérdés, de csak ritkán találok. Mivel nálam az összes kanos divatmajom rögtön kuka mert engem csak intellektuális/baromkodós kapcsolat érdekel vagy új barátok, ismerősök keresése, ezért ez sem hoz azért túl sok eredményt.

19/F

2014. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak
2014. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van! Nagy mázli kell hogy kifogj egyet, de van. :)
2015. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok. Vagyunk itt egy páran, szerintem akiknek elegük lesz a szexközpontú társkeresőkből, azok közül sokan itt kötnek ki előbb-utóbb. Én is így vagyok. Csak komoly kapcsolat érdekel, úgyhogy a társkeresőkön kiábrándulást kellett okoznom egy pár embernek ezzel az elvemmel. Viszont még nem adtam fel. :) 23/F
2015. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!