Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire általános az, hogy...

Mennyire általános az, hogy ha egy fiú kifejezi egy lánynak hogy tetszik neki, de a lány nem akar tőle semmit és "legyünk csak barátok" mondat után igyekszik elkerülni és soha többet hozzá sem szólni?

Figyelt kérdés

Ezt idővel kinövik a lányok, vagy ez egy természetes reakció, amely mögött az van, hogy "hozzá sem szólok soha többet, mert ha beszélgetnék vele, még azt gondolná, hogy van esélye nálam".

Nem tudom, hogy akkor a "hát barátságnál több köztünk nem lehet", "maradjunk csak barátok" mondatok miért kellenek, fura barátság az, ahol egyik fél igyekszik elkerülni a másikat mindenáron.

Nem értem miért nem lehet normálisan beszélgetni valakivel, ha már tisztázva van hogy semmi neml ehet, ha az illető ezt nem tudaj felfogni és különféle maniuplatív módon elkezd nyomulni akkor teljesen indokolt a lány részéről ez a viselkedés. Egyébként a fiúnak az elutasításon túl a fentebbi drasztikus viselkedésváltozás plussz fájdalmakat okoz, pedig ők talán abból a megfontolásból nem szólnak hozzá hogy jajj nem akarnak plussz fájdalmakat okozni.



2014. dec. 31. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15-től kb. 23-24 éves korig elég általános. a csajok mindig azt a megoldást választják ami nekik könnyebb...
2014. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hát ez a fájdalom dolog kicsit furi. Ki kinek a milyen fájdalom?


A lány nem lehet, hogy azért ilyen mert van barátja szerelme?

Nem lehet hogy olyat írtál ami nyomulós máris?

Több tippem nincsen! :/

2014. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem, az általad említett korosztály után ez a viselkedésmód jelentősen megváltozik?

Természetesen általánosítani nem lehet és nem is ez a célom.

2014. dec. 31. 08:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Én élőben ismerkedtem és a lányok minden esetben magányosak voltak.
2014. dec. 31. 08:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz miért ezt az utat választják, nem tetszel neki vagy nem akarnak semmit tőled de mivel udvariasak nem akarnak megsérteni vagy csak valakinek nem 2 nap kell hogy beléd szeressen hanem több idő emiatt kéri azt hogy barát legyél előbb aztán lehet több.....



26/N

2014. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, de az nem logikus hogy addig napi szinten együtt voltunk, utána pdig elkerül, lehetőleg mindenáron.
2015. jan. 1. 00:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus lekoptató szöveg. Azért szeretik alkalmazni, mert így könnyebb mintha azt mondaná, hogy nem érzek irántad semmit hagyj békén, de majd ha szerelmi bánatom lesz azért dumálhatunk. Sose a szó szoros értelemben vett barátságra gondolnak, hanem a, ha összefutunk véletlen akkor váltunk pár szót és annyi barátságra. Az ilyeneknek szoktam azt mondani, hogy van barátom elég.
2015. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, érdekesek ezek a "barátságok", azután már olyan kényszeredetten kérdezte meg hogy "hogy vagy?" és futott is tovább, ezt is akkor kérdezte csak ha már semmiképp nem tudott kikerülni.
2015. febr. 1. 16:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátzónába csúsztál, ezt a nőt már sosem húzod a f!kadra. Lelki szemetesláda meg ne legyél. Azonnal tiplizz, és keress mást. Tudom durván hangzik, de majd te is megtapasztalod, persze a saját elvesztegetett éveid bánják majd...
2015. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ugyan... Barátzónából is lehet még kúrókomapajtás, csak jól kell kijátszani a kártyákat, nehéz de nem lehetetlen. Légy tökös és szard le, pl. keress más lányt, az agyára fogsz vele menni.
2020. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!