Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szóval akkor ha valaki így...

Szóval akkor ha valaki így néz ki az már nem jó?

Figyelt kérdés

nagy mell,keskeny csípő,kisebb formás fenék,hosszabb feszes lábak..? most már csak a kis mell,nagy csípő nagy fenék,és tomzsi lábak jönnek be?

de egyébként az idióta gének ellen nem lehet tenni..:D ezt azért a pasiknak is el kéne fogadni..:/



2015. jan. 2. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor én ismét, itt is jelentkezek a nagy mellekért!
2015. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kellesz a tökömnek... Értsd jól :D
2015. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Istenem...
2015. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De jó. :D Mondjuk a másik felállásból csak a kis feszes, mell jön be nekem. :)
2015. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 To7ka ***** válasza:
Hiába járjuk körül ezt a témát naponta minden irányból, nem fog összejönni az ilyen általánosítás soha!:P Rengeteg különböző pasi van, rengeteg különböző "ízlés", nagyon különböző dolgok tetszenek nekünk, és sokaknak nem olyan erősek a külsőségekre az igényeik, egy nagyon vonzó természet, kedves aranyos szimpatikus lány lehet kicsi/nagy mellű, akármilyen fenekű (oké szintén van egy szint akinek aligha fog bejönni a duci fenék vagy ha egyáltalán nincs fenék, stb...:)
2015. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben elfogadom a ha valakinek olyan génjei vannak. Ezért nem érdekel pl ha egy lánynak kicsi a melle hisz tudom hogy egyáltalán nem tehet róla. Amúgy a leírtak alapján felettébb csinos lehetsz. Igaz hogy egy kicsit kevés hisz, lehet vannan olyan vonásaid amik nem tetszenének de a leírtak szerint nagyon jól nézhetsz ki. 17/f
2015. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szóval akkor lehet jelentkezni tesztkörre?
2015. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen a mell témán minden nap ennyit lovagolni? Kinek ez tetszik, kinek az, sokaknak pedig mindegyik. Nem csak egyféle szép létezik. Nekem nagyon sok különböző felépítésű nő tetszik. Nem lehet centikkel, kilókkal leírni. Ránézek, és vagy tetszik, vagy nem, és ez semmilyen összefüggésben nincs a mellmérettel. Először úgyis a nő arcát nézem meg, az a legfontosabb számomra a külsőben. Egy gyönyörű arc sok mindent tud ellensúlyozni.
2015. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Képeket kérünk
2015. jan. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz! Nyugi, a legtöbb férfinak (beleértve engem is) még mindig a nagy mellek tetszenek, és ez így is lesz. Az a nőies. Szerintem egy kis mell kimondottan csúnya.
2015. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!