Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Nem akarok emiatt...

Mit tegyek? Nem akarok emiatt nem osszejonni vele, de keptelen vagyok elviselni

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, van egy srac, o egy evvel idosebb nalam. Imadom egyszeruen tokeletes, ugy erzem, egy hajszal valaszt el attol hogy beleszeressek, viszont van egy kis bokkeno. Nagyon sok baratom cigizik, de rajtuk nem erzem, nem zavar. Ebbol a sracbol viszont egyszeruen dol acigiszag, fel oranal tovabb nem birom ki mellette, annyira zavar. Pedig amugy nagyon igenyes srac, de valami hihetetlenul arad belole a cigiszag. Ha megolel, 2 mp utan el kell loknom magamtol, mert erzem a ruhajan, a boren, es nem birom elviselni, rosszul leszek.

Nem tudom mit kene tennem, nagyon szeretem es oda vagyok erte, de ezzel a dologgal nem tudok mit kezdeni, es nem tudom elviselni..

Segitsetek legyszi.


2015. jan. 3. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szokd meg vagy szökj meg.

Nem kérheted hogy ne tegye.

2015. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy mikor veled találkozik, vagy amikor veled van ne cigizzenk, mert ez téged zavar.:)
2015. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mivel egy suliba jarunk, igy minden nap talalkozunk, azt meg nem kerhetem, hogy csak este cigizzen, amikor nincs a kozelemben..
2015. jan. 3. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
És nagyon fontos ez neki? Nem tudná letenni? 2-es vagyok
2015. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat, nemhinnem. Regota cigizik, es eleg sokat (napi egy dobozzal biztos elsziv) szoval ketlem hogy lerakna miattam.
2015. jan. 3. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha csak csökkentené? reggelre meg estére?
2015. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fúúúj.. Én nem is bírnék vonzódni olyan sráchoz, aki füstöl, akármennyire is tetszene egyébként. Undorító. Mérgezze magát egész nyugodtan, de engem ne. Én a helyedben dobnám, ha zavar. Nálam az kizáró ok. 24/N
2015. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Amit biztosan ne csinálj: összejössz vele és megpróbálod leszoktatni.

Jobb ötlet: mint barátja próbáld meg szépen türelmesen lebeszélni róla, de nem úgy hogy majd ha leszoksz akkor megdughatsz.

2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!