Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 24 éves pasi hol ismerkedhetne...

24 éves pasi hol ismerkedhetne 30 év feletti hölgyekkel ahol esélye is van és nem zavarják el kapásból?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2015. jan. 5. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ni csak egy sorstárs! :D


Gondolom neked is eleged van a fiatal csajok álomvilágából a "herceg fehér lovon" vágyakkal.


A kérdés jó! Én társkeresőkön próbálkozok, bár nem olyan rég.

Szerintem nyugisabb, beülős helyekre nézz el, ahol halk zene szól, és nem ez a mai kimegy az agyad a ritmustól hely. Bár ott is előfordulnak, szó se róla.

Neten meg azt ajánlom, hogy valami hasonlót írj (egy részlet az egyik küldött levelemből):

"Törpöltem azon, hogy írjak-e, mert hogy ugye én kissé fiatalabb vagyok. Igazából sajnos a velem egykorú és a tőlem fiatalabb lányok mind a szőke herceget várják fehér lovon. Álomvilágban élnek a kapcsolatokat tekintve, és abban a reményben írtam neked, hogy te talán már két lábbal a földön jársz ilyen téren.

"


Sok sikert! ;)

26/F

2015. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az érettebb korosztály képviselőinél magasabb is az elvárás ezt ne feledd....vagyis valami olyan dologban kell jónak lenned amivel felkelted az érdeklődésüket!!!!

Nem tudom, hogy mennyire vagy botlábú, de gondolkoztál már azon, hogy elmész társastáncot tanulni? Salsa,Bachata-Kizomba,Swing,stb

Ha van érzéked hozzá..ami elég hamar kiderül... az egyik legerősebb kártya kerül a kezedbe!!! Meg kell érte küzdened és pénzbe is kerül, ez kb 1év, de a hatása nem marad el....

2015. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!