Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha szerelmes...

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok egy lányba, de ő nem viszonozza? De nem engedi, hogy elfelejtsem

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé,de hiába próbálom elfelejteni,ő azt érezteti velem,hogy szeret engem.De a végén mindig kiderül,hogy mégsem.Már többször megpróbáltam elfelejteni,már majdnem sikerült,de jött és megint visszaesek.Hogy tudok kitörni ebből?

2015. jan. 5. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik a csaj. Tudom hogy nehéz, de próbáld leszarni.
2015. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
mond neki hogy haggyon már békén és te ezt nem akarod, de vannak szülők akikkel meg lehet beszélni és ők talán még többet is tudnának segíteni :)
2015. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%

Mond meg neki hogy én szeretlek téged ( már a barátsagnak így annyi ) de te nem viszonozta elszeretnélek felejteni de nem tudlak.

fogalmazd meg kicsit és személyesen mond meg neki.

2015. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha el akarod felejteni, akkor az csak rajtad áll. Egyetértek az elsővel, szerintem szórakozik veled, az ilyen nem érdemel meg. Keress valakit akinek több vagy ennél, biztos vagyok benne, hogy fogsz találni :)
2015. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Végre felfogod és megérted hogy nem szeret és felfogod AZT is, hogy életed végéig így még esélyed se lesz más lány után kapni..


Bármilyen hízelgő tud lenni, valahogyan mindig emlékeztesd magad arra: ez a lány nem szeret hoppá

2015. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszerűen felejtsd el..Ne rá figyelj,beszélgess,focizz a haverjaiddal..lehet nehéz de túl fogod élni..Amúgy hogy hívják?:)Csak keresztnevet akarok :3 Kíváncsi ember vagyok én! ;) De ha nem akarod megadni nem muszáj..
2015. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!