Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, hogy ismerkedésnél a pasi nehezen akarja a kövit talit, meg neki programjai vannak stb?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel megismerkedtem neten keresztül,sokat beszélgettünk,találkoztunk is egyszer. Jól el telt a találkozó, beszélgettünk azóta is minden nap. Rákérdeztem mikor lesz a kövi tali. Erre ő meg mondta,hogy dolgozik(ez rendben van),edz meg a haverjaival találkozik így nem tudja. Hát de most komolyan ismerkedésnél olyan nagy dolog ha ki hagyja pl az edzést vagy egy két találkozót a haverjaival??


Vagy nem is gondolja komolyan a dolgot?


Már nem első srác akinek minden fontosabb mint,hogy mi találkozzunk.


Lassan úgy vagyok nem is kell párkapcsolat jobb egyedül.

Csak hát 22 évesen szűz vagyok és tök gáz,hogy nem volt még barátom,de hiába ismerkedek,hiába szeretnék vkit.Nem megy.Mindenkinek fontosabb a dolgai. Nem mondom azt,hogy felejtse el az edzést,a haverjait,hanem hogy hetente kb 2x-3x szerintem ezt lehet kicsit hanyagolni,hogy találkozzunk.

Egyáltalán nem vagyok rámenős. Me gő is kérdezte a kövi talinál hová menjünk,meg tényleg beszélgetünk minden nap.Mondjuk ma még nem válaszolt.


2015. jan. 7. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem akar téged annyira ez a pali ha nem képes legalább az elején lemondani a más programjait!
2015. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is elég elfoglalt vagyok mégis félre tudtam tenni a munkát a barátnőm kedvéért...ismerkedős szakaszban is és most is ha nem SOS a munka...idő/pénz/energia arra van amire szán az ember...úgy tűnik ő nem akar rád szánni időt,pénzt,energiát...csak ha pont van elég felesleges...
2015. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is ettől féltem :(


Pedig pozitív dolgokat mondott rólam,meg végig,hogy tök normális,csinos lány vagyok.Ritka ez a mai világban stb.


Bár valószínű ez is kamu és nem is lesz kövi tali. Bár mondta jövőhéten el kell mennie x városba pár dologért és akkor vele tarthatnék..

2015. jan. 7. 11:59
 4/12 anonim ***** válasza:

" hetente kb 2x-3x szerintem ezt lehet kicsit hanyagolni,hogy találkozzunk. "


Nem vagy tisztaban azzal hogy milyen az ha edz az ember. Azt nem lehet hanyagolni, mert akkor akar abba is hagyhatod.


Szerintem erzik rajtad hogy neked ez az elvarasod mar most is, hogy miattad hanyagoljak azokat a dolgokat amik nekik fontosak. Parkapcsolatban meg rosszabb lennel, mert akkor egyenesen elvarnad.


Azt javaslom neked hogy valtoztass a gondolkodasmododon.

2015. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazad van abban,hogy nem vagyok tisztában vele,hogy mivel jár egy edzés.De ha vki szeretne barátnőt akkor egy cseppet szerintem hanyagolhatná akár ezt is. Nem azt mondtam,hogy minden nap legyünk sülve főve együtt.

De hetente 2x-3x szerintem jó lenne találkozni,hogy megismerjük egymást stb. És az edzést sem feltétlenül kell abba hagynia arra 2-3 napra csak mondjuk 2 óra helyett 1 órát edz.De ha ennyi lemondást se akar vki,akkor hogy akar párkapcsolatban élni??

2015. jan. 7. 12:24
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja és nem csak az edzésre mondtam,hogy lehetne hanyagolni hanem,hogy a haverjaival találkozzon.


Heti 2x ez nem fér bele?Az gáz szerintem.

2015. jan. 7. 12:25
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha vkinek egy párkapcsolatban nem fér bele,hogy heti 2x-3x a barátnőjével legyen pár órát,és abban az időben ne a haverjaival legyen akkor annak nem si való párkapcsolat.
2015. jan. 7. 12:27
 8/12 anonim ***** válasza:

a haverok is fontosak, de a barátnőt előbbre kell helyezni...nekem pl a barátnőmmel csak a legjobb barátom van "1 szinten" fontossági sorrendben...

van olyan ismerősöm aki edz (testépítés), tudom mennyire fontos az edzés ne azt hagyja ki...de nem jár mindennap edzeni...


ő szimplán nem akar rád szánni időt...lehet mégsem jöttél be neki

2015. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja és abszolút nem írtam,hogy heti 2x-3x talizzunk addig hanyagolj mindent!


Na ez is aki fontos arra szakítasz időt.

2015. jan. 7. 12:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki azt mondja, hogy ha fontos neki a másik, akkor a lány az első és utána jöhet az edzés stb. Ezzel én is így voltam szeptemberig. Szeptemberben ért véget az elsőnek mondható komoly kapcsolatom a lány dobott. Nagyon fontos része az életemnek a sport, de a lány miatt képes voltam többször lemondani róla, hogy inkább vele lehessek. Aztán tessék kidobott. Ezek után én azt mondom, hogy soha többet egyik lányért sem éri meg lemondani a sportról, pláne akkor ha az rendszeressé vált és beépült a mindennapi életedbe. Nekem ez egy életforma és nem fogok lemondani róla, csak egy lány kedvéért ezek után!
2015. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!