Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon érdekes, de miért van...

Nagyon érdekes, de miért van ez így?

Figyelt kérdés

Nem akarok jönni a szokásos témával, hogy miről lehet egy lánnyal beszélgetni, mert az nem túl nehéz. Márakinek. Egy kicsit gondolkodtatóbb kérdés lenne.

Busszal járok suliba ahogy itt rajtam kívül sokan mások, és arra kellett rájönnöm, hogy elég jól el tudok beszélgetni olyan lányokkal, akik már foglaltak, ha szabad így kifejezni. Két ismerősömet említeném meg. Egyik együtt él a barátjával ezért kilőve, a másiknak is van barátja, de őt már régebb óta ismerem. Mind a kettővel folyékonyan végig tudom beszélgetni az egy órás utat szinte mindig.

Azonban ahogy olyan leányzóval próbálnék elbeszélgetni, akivel a későbbiekben nagy valószínűséggel össze is jöhetnék(mivel tudom, hogy bejövök neki és ő is nekem) az agyam kikapcsol és nem tudok olyan mindennapos témákról beszélgetni, amikről a másik kettővel simán. Nem azokat a visszajelzéseket kapom amit a másik kettőtől, és gondolom ő sem azokat kapja amiket ő szokott hasonló esetekben. Nem mondom hogy rosszul csinálom. Ha úgy van nevetünk egymás mondandóján, de nem úgy, olyan eleresztett módon mint a megszokottakkal.

Csapjak a lecsóba és hívjam el korizni, kajolni vagy moziba? Vagy folytassam ezt az egymás mellett ülős és facebookon beszélgetős dolgot, mígnem tudok majd vele is "úgy" beszélni. Félek, hogy addigra talál valakit akivel jobban "egy hullámhosszon" van. Vagy csak szimplán nem illünk össze? Nem hiszem, mivel hasonló az érdeklődési körünk... Nem tudom. Szerintetek? :\

Fiúk, lányok jártatok már így és ha igen mi a megoldás? Előre is köszi! :)



2015. jan. 7. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy bejövök neki és ő is nekem"

Mi a kérdésed?

Nem akarjátok elrontani az esélyetek egymás felé.

Ennyi..

A korizás jó ötlet.

2015. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem értem ezeket a kérdéseket. szinte egyiket sem ezen az oldalon. legtöbbnél leírja a választ a kérdező, de nem hajlandó elfogadni. sajnálom, tényleg nem tudom mit vársz! kikapcsol az agya, de mégsem. meg nem azzal van a baj..., asd!

gondolkodj már eszeddel!

2015. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd el korizni, akkor lesz közös élmén és jobban ellazultok! :)
2015. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Kedves első. A francba is elhívom a hétvégére. Lesz ami lesz :D

Kedves második. A neved elárulja, milyen is vagy te. Realizmus, ez tetszik :D

"Benne van a válasz". Ma például egymással szemben ültünk. Igyekeztem nem azzal foglalkozni, hogy a környékünkön ülők "hallgatóznak". Végig beszélgettünk az utat, de voltak kis szünetek. Ő is és a barát nője is...hogy is mondjam, imád szemezni. :D És ezekben a szünetekben, mikor sem ő sem én nem tudtunk olyat mondani, ami a másikat érdekelné csak egymásra néztünk és elmosolyodtunk. Cuki meg minden, de ez egy kicsit kínos énszerintem. Aztán kinek hogy. Ez így normális? Vagy zavart minket a sok ismert ember?

Amúgy meg azt hittem, ezt az oldal a kérdéseknek találták ki.

Még egyszer köszönöm! :D

2015. jan. 7. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:

fogalmad sincs mit árul el a nevem, ha még nm vettétek irodalomból Bohumil Hrabal-t ;)


ez az oldal meg egy vicc, nem tudom megérteni azokat, akik komolyan veszik.

2015. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos még nem tanultunk róla, de ahogy most beleolvastam egy kicsit az életrajzába, igen érdekes embernek tűnik. Bár az sajnos nem derült ki, hogyan kapcsolódik a totális realizmus hozzá.

Viszont ha így gondolod, egyáltalán minek vagy itt, minek olvasod a kérdéseket? :)

2015. jan. 7. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
mert poén
2015. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!