Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szemüveg hátrány ismerkedésnél?

Szemüveg hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, régóta szemüveges, de én rühellem. Utálom, de enélkül semmit sem látok. A kérdés, nem-e érek emiatt kevesebbet. Nem vagyok túl sikeres a lányoknál, sokszor gondoltam rá, hogy talán a szemüveg a hibás.
2015. jan. 9. 15:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy picike részben ez is szerepet játszhat benne. Nem gondolkoztál még kontaktlencse viselésében?
2015. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Természetesen igen sajnos. Kapásból 100 csajból ha 10 eltűri és talán 3-nak ha bejön (ebből kettő néz ki jól)



Nagyon rossz és megbélyegez olyan tulajdonságokkal amik lehet nincsenek is meg nálad de mindenki azt fogja hinni (okos vagy, tudálékos, szabálymániás, idegesítő, kocka, lúzer)

2015. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Jázi :) ***** válasza:
Inkább az,hogy te utálod az okozhat gondot.
2015. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

#1


Nem mindenki alkamas rá. Van akinek a szeme nem bírja és káros szövődményei lehetnek (pl én is ilyen vagyok)

2015. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
kontaklencse pff. Csináltass inkább olyan szemüveget ami a te arcodhoz illik. Annyi féle keret létezik biztos van olyan is ami neked is jól áll. Nekem például a szögletes keret és fekete. Persze nem a műanyag ratyi amit a rengeteg meleg srác hord.
2015. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen baromság! 10 éves korom óta szemüveges vagyok ( most 25 ) és sose gondolkodtam arról, hogy kontaktlencsés legyek. Sok barátnőm volt, jelenleg is párkapcsolatban élek. Ismerőseim azt mondták, már hozzám tartozik a szemüveg, nem is én lennék, ha nem hordanám. Ismerkedésben tehát nincsen hátránya.
2015. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#6


Nem veszed észre a felhangot "nem is te lennél" - mert jobb lennél!

2015. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5ös voltam. Itt egy oldal ahovaa képedet beillesztve felpróbálhatod a szemüvegeket online. [link] Itt legalább tisztában leszel azzal milyen karakterű keretek állnak jól rajtad.
2015. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

én is szemüveges vagyok, én sem szeretem

de egyszer egy lány azt mondta nekem, hogy ''nyugi, te szemüveg nélkül még hülyébben nézel ki'' XDDDDD XDDD

2015. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Legalábbis a környezetemben sok a szemüveges fiú/lány, és nem azt tapasztalom, hogy ez olyan sokat számítana. Másrészt pedig, én is szemüveges vagyok, vicces lenne, ha ítélkeznék... :)
2015. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!