Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egyáltalán csak merek...

Ha egyáltalán csak merek kezdeményezni, odalépni ismeretlen lányokhoz ismerkedni, akkor már sokkal több sikerem lesz az életben mint azoknak, akik nem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezéssel nekem sem volt soha bajom, de ha nem nézel ki jól ,akkor elhajtanak a francba.
2015. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
A két dolog között az égvilágon semmi kapcsolat nincs...
2015. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2:

Miért, szerinted annak ugyanolyan eséllyel lesz barátnője aki évi 2 lánynál kezdeményez, mint aki mondjuk heti 2-nél?


És a kérdést úgy értem, hogy önmagához képest mérve! Tehát ugyanaz a bármilyen ember sikeresebb-e önmagához képest ha mer kezdeményezni, mintha nem?

2015. jan. 12. 13:14
 4/7 anonim válasza:
Ha kezdeményezel már megtetted az első lépést a siker felé ! Ha nem kezdeményezel akkor ne várd a sült galambot! Magabiztosság, és kezdeményezz nyugodtan! Egyszer be fog jönni úgy is
2015. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Indoklásként a saját példámat tudom csak említeni...Igazábol sohasem volt szokásom lányoknál "kezdeményezni", ha mégis, akkor az nagyon-nagyon kivételes alkalom volt, mégis annyi barátnőm volt mindig is, hogy az sokszor már egyenesen nekem volt egy zavaró állapot...Ugyanis a helyzet az volt a legtöbbször, hogy a hölgyek kezdeményeztek nálam a leggyakrabban, és nem pedig fordítva...Ennek ellenére maximális sikereim vannak az életben a mai napig is...Egy ilyen példa után most akkor SZERINTED van összefüggés a kérdésedben feltett két dolog között? (Én továbbra is azt mondanám, hogy semmi kapcsolat nincs...)
2015. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5:


Igen, mert úgy képzelem ha te is mernél a nőknél kezdeményezni, akkor még több nővel lehettél volna, mint amennyivel eddig voltál.

2015. jan. 12. 13:35
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Többel nem tudom hogy érdemes lett volna-e lenni, mivel már azok is maximálisan le, és kifárasztottak sokszor, akikkel addig dolgom volt...Úgyhogy sokszor már inkább igyekeztem menekülni a hölgyek elöl...De nem érted még mindig, amiröl értekezni akartam...AZ, hogy "kinek hány nője van,vagy mennyire "sikeres" az életben, az az ÉGVILÁGON SEMMIT SEM FÜGG ATTOL, hogy oda mersz-e menni egy lányhoz kezdeményezni, avagy sem...Amitöl függ, az az EGÉNISÉG, és a KISUGÁRZÁS...Akinek megvan a sajátos egyénisége/kisugárzása, AZ mindig sikeres lesz minden téren, de AKINEK NINCS ILYEN MEGFELELŐ KISUGÁRZÁSA/EGYÉNISÉGE, az mászkálhat akár ítéletnapig is a hölgyek után,az mindig is csak szánalmas lúzer marad, akit el fognak hajtani a hölgyek egyböl a búsba...Szóval mondom:Az égvilágon semmi kapcsolat nincs a "kezdeményezési gyakoriság", és a "sikeresség" között...Az égvilágon semmi...
2015. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!