Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Az osztálytársam...

Mit tegyek? Az osztálytársam tetszik nekem.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Előre is köszönöm! Az osztálytársam tetszik nekem. De most haragszik rám mert megvicceltem. Nem rég rám írt egy fiú a neten. Azt mondta h gyönyörű vagyk stb. eddig senki nem mondott ilyet! Tetszik nekem ő is . De ő messze lakik! És ask. Fm-en más lányok az évfolyamából elvileg tetszenek neki) A lényeg hogy az oszt. Társam kérdezősködött róla én meg elmondtam neki hogy mi volt. Hátha érzi hogy megbízok benne. De most állandóan ezzel piszkál . Mit tegyek? 12/L

2015. jan. 12. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Köszönjük, de most már irány tanulni. Lefekvés előtt fogmosás!
2015. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Reggel anya megcsinálja a kakaódat,es meg este kikészíti a másnapi ruhádat;)
2015. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oh gosh! Gyújtsd meg a haját, vagy mit bánom én!
2015. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérlek neoltsanak!! Mert amikor maguk voltak eben a korban ua.csinálták plss .. 1. segítséget kértem 2. ha nem tudsz segíteni nem kell oltani mert biztos h semmi közük nincs hozzá .. csak segítségetk kértem!!
2015. jan. 12. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
R.I.P. nyelvtan
2015. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hát ha erről faggat akkor biztosan bejössz neki mondjuk van ez hogy "házi nyúlra nem lövünk" de ez spect én lesz*rom..

lényeg az ha tetszik neked akkor beszélgess vele érdeklődj iránta pl.:hol volt, mit csinált, stb és így tovább

2015. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyoon nagyon köszönömö az előttem válaszolónak!!! És bocsánat az előző válaszomnál már fáradt voltam ezért fogalmaztam furcsán! Köszönöm!!
2015. jan. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!