Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért halogatja a...

Szerintetek miért halogatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

1 éve járni akart velem, én nem igazán foglalkoztam vele, majd nemrég megcsókolt és szerelmet vallott, elmondta mennyire szeret stb. Ezek után hirtelen fordulatot vett a dolog, mert meggondolta magát, azt mondta várjunk a dolgokkal, nem tudja igazán mit akar, nem akar elveszíteni, most olyan jó minden. Nem mondom h legjobb barátok vagyunk, de nagyon közel állunk egymáshoz, sok mindent megbeszélünk, a vonzalom adott stb. Együtt járunk egyetemre, most végzősök vagyunk.


Szerintetek van/volt egy másik csaj a képbe, és ezért kerültem háttérbe? Vagy mi más oka lehet ennek?

Egyébként folyamatosan keres, úgy tesz mintha minden rendben lenne, holott nekem ez nagyon nem tetszik így, hogy nem látom tisztán a dolgokat.


Mire tippeltek, mi lehet ez?


21/L


2015. jan. 18. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akarja kérni a kezed, csak nem tudja, milyen gyűrűt vegyen ezért halogat
2015. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg viszonoztad azt a csókot? Történt testiség? Mert, ha nem viszonoztad, csak lefagytál, simán gondolhatta, hogy nem kölcsönös a dolog és visszább vett. Pofon egyszerű: rá kell kérdezi, hogy na mi újság a csajokkal hapsikám? Aztán ha nincs semmi, akkor valószínű kapásból ad majd választ, ha meg van valakije, vagy veled akarna valamit, akkor hebegni habogni, terelni fog úgyis.
2015. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha bejön neked, és akarsz tőle valamit, akkor egy évvel ezelőtt miért nem foglalkoztál vele? Jah igen női logika :D
2015. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első: ezt poénból írtad?:D amúgy nem annyira vicces ez, régebben poénkodott ő is vele, hogy a diploma után megveszi a gyűrűt, én pedig hülyéskedtem h mire fel mondanék rá igent... :D


Második: igen a csók viszonozva lett, de így ezek után már bánom, mivel nem látom teljesen tisztán, hogy részéről ez szórakozás vagy komoly volt :( más nem történt köztünk. biztos nincs senkije mert azt a barátaitól is tudnám, meg egyébként is. inkább arra gondoltam h engem berakott a tartalékba, biztos pontba, közbe más jobban tetszene neki, de ha az nem jön össze, jön hozzám :( és ezt nem akarom. hiába próbáltam faggatni, eléggé terel és nem egyértelműek a kijelentései.

2015. jan. 18. 23:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik: jogos kérdés :) azért mert ő olyan hirtelen támadott le ezzel, hogy addig nem is gondoltam rá másként, és akkor sem tudtam hova tenni, hogy nála ez hirtelen fellángolás vagy komolyan gondolja, ezért hagytam, majd visszábbvett és annyiban maradt. de mivel most komolyabb dolgok történtek, mostmár jobban érdekel. mellesleg 1 évvel ezelőtt pont előtte 2 héttel lett vége egy kapcsolatomnak nem lett volna tiszta lap, ha összejövök vele hirtelen. külsőre mindig bejött, de mire igazán kiismerte a belsejét kellett egy kis idő. de mire érzelmileg elkezdtem kötődni hozzá, itt tartunk... :)
2015. jan. 18. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!