Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet valaha ilyen nőm?

Lehet valaha ilyen nőm?

Figyelt kérdés

És ehhez kapcsolódik egy további probléma is, miszerint egyszerűen bármit csinálok, csak azokat a lányokat/nőket tudom/tudnám szeretni akire első ránézésre ógy érzem, hogy nekem szép. És nem arról van szó hogy felületes lennék, mert persze nagyon fontos, legalább ennyire a belső is, de ha a külső nem pont olyan amilyet szeretnék, akkor lehet akármilyen a belső, mert akkor max barát lenne, de mert egyszerűen nem tudnék vele semmi testi kontaktust elképzelni(leszámítva persze max ölelés, ilyenek stb).



Na egy egy ilyesmi nő lenne az úgymond "álmom"


[link]



vagy esetleg ő:

[link]


vagy ő

[link]


vagy ő

[link]


vagy ő :D

[link]



2015. jan. 24. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden csak rajtad, és az a lány között dől el,akit kiszemeltél magadnak (és így néz ki) és a köztetek való kapcsolatról.

De ha úgy alakul, sok sikert neked :)

2015. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

A képen halálosan különlegesnek tűnnek, de ez csak a kamerabeállításnak, a sminknek, meg a fénybeállításnak köszönhető, a valóságban, nap, mint nap mész el ilyenek mellett az utcán.

Amúgy a kérdésre a válasz: hogyne. Csak tartsd be a valamit-valamiért dolgot. Tudod az ilyen lányok nagyon sokat foglalkoznak a külsejükkel, ezért elvárják a másik féltől is a hasonló dolgokat. Nem azt mondom, hogy felszínesek, csupán nem szeretnék, ha a befektetett energiát, amit ebbe öltek szeretnék, ha megtérülne. Képzeld csak a helyükbe magad. 5 évig kondizol, Schwarci tested van, erre csak dagadt nők jönnek oda hozzád.

2015. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kurtz Bickle ***** válasza:
83%
Hát, optimális esetben a nőnek is csak annyi kell, hogy tetsszél neki és passzoljatok.
2015. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Lehetni lehet, ha nekik is bejössz. Én se gondolom úgy, hogy a külső egyáltalán nem számít, viszont nem is csak arra alapozok. Nekem fontos, hogy összhangban legyen a külső és a belső, hogy legyen kisugárzása. A nélkül például hiába helyes egy férfi... és igazából ez egy megfoghatatlan dolog és talán megmagyarázni se lehet, hogy miért van így.


Egyébként lehet, hogy most még nem tudsz elképzelni mást, csak ilyen lányokat, aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy valaki más már elrabolta a szíved :) De esély megvan az ilyen lányokra is akár, mert azért elég sok van belőlük :)

2015. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszi :D


#2 Ez igaz, persze még szebbnek vannak beállítva. De ha ezek nélkül néznénk meg őket, persze nem lennének ilyen szépek valószínűleg, de még akkor sem lennének csúnyák. Biztos van köztük olyan aki "alapból" is nagyon szép.

Értem, igaz, köszönöm a tanácsokat :)


3# Aha,köszi.


Mindenkinek ment a zöld kéz!


És hol találhatnék "ilyen" nőket? Oroszo.,Svédo.Norvégia környékén? :D

2015. jan. 24. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2,3. és az 5. kimondottan ronda,simán lehetnek ilyen nőid.A skandináviknál ennél sokkal szebb csajok vannak.
2015. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A külső-belső egyensúlya a fontos.Ha te is tetszeni fogsz egy hasonló karakterű lánynak, akkor lehet, persze.Csak vigyázz, megtetszik egy ilyen nő, jó ránézni meg minden, de egy hisztis pi.csa vagy megcsal mert nyilván nem csak te udvarolsz neki,az nem jó.Magyarországon is találhatsz ilyen szép lányokat, de szeplős-vöröseket főleg az északi országokban vagy Anglia és Írország környékén.Amúgy szerintem változni fog ez még,biztos lesz valaki, akiben más fog megfogni.Én is csak szupermodell szőke, kék szemű lánnyal akartam ismerkedni régen, de most pedig egy barna hajú hercegnőm van akit már eljegyeztem:D
2015. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, a szépség múlandó dolog. És ne arra a nőre hajts, aki szép, hanem aki széppé teszi az életedet. Nem azt mondom, hogy csúnya lányokra hajts, de ne ragaszkodj a felszínes szépséghez.
2015. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!