Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan férfi, akinek ez a...

Van olyan férfi, akinek ez a típusú nő bejön, de nem papucs? (kifejtem)

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmről lenne szó. Én tizenkét éve ismerem, mintha a testvérem lenne, tudom, hogy milyen ember - bár lehet, hogy elfogult vagyok. Szóval a lényeg: gyönyörű lány-fenékig érő (festett) vörös haj, nem öltözik kihívóan, többnyire testhezálló fekete cuccok vannak rajta, amolyan "tokától bokáig" be van öltözve, vagy épp sportos-morbid feliratú póló+farmer. Mégis mindenki megnézi-viszont nemsoká 24 éves, és még nem volt barátja. Odamennek hozzá a férfiak, beszélgetnek, de "csak" haverok lesznek, párkapcsolat nem alakul ki, és nem értem, hogy miért. Pár srácot megkérdeztem, azt mondták, hogy olyan mint egy pasi, dögös csaj testben, vagy túl domináns, szexkapcsolatba meg nem akar belemenni.

Tudom, az ő élete, bla, csak szeretném ha végre neki is lenne párja, megérdemelne már egy normális férfit. Gondoltam itt anonim megkérdezném, hogy van-e itt olyan, akinek bejönnek ezek a tulajdonságok, DE nem papucs? (azt ki nem állhatja, egyenrangú felet akar)

Szóval összefoglalnám:

Kívülről igencsak hidegnek tűnik, nem barátságos-inkább csak udvarias, nem kedveli a fizikai kontaktust (barátokat ölelgetni-csókolgatni), lányos és fiús hobbijai is vannak (pl. hímzés, de lövészet is), nagyon rendszerezett a programjait illetően, abszolút nem spontán, mindig jó előre megtervez mindent, nem mutatja ki az érzelmeit, hidegfejű, érettebb a koránál, nem befolyásolható, "erős karakter", a kapcsolatokban sosem alárendelt, szeret vitázni (a szó nemes értelmében), nehezen lehet meggyőzni valamiről, rendkívül kritikus, nagyon kevés barátja van, nehezen lehet elnyerni a bizalmát, sosem jár szórakozni, inkább otthonülős-könyveketbújós-fajta, a humorérzéke kifejezetten szarkasztikus, abszurd, fekete, ontja magából a poénokat, olykor "malac" vicceket is. Okosabb mint a környezete, ezt többször hangsúlyozza is (a klasszikus Holmes karakteréhez tudnám hasonlítani). Sokkal nehezebb elnyerni a barátságát, nem könnyű természet, de akit megszeret, azért tűzbe menne (tudom róla, hogy nem egyszer elő is fordult-értem is pl.), rendkívül lojális, de idegenekkel akár még hidegségéből fakadóan akár arrogánsnak vagy kegyetlennek is tűnhet. Szereti kimutatni, hogy mennyire okos, és brutálisan, MINDIG őszinte. Gyerekeket, állatokat szereti, pár éven belül akar családot, sosem flörtöl, az ismerkedést is nagyon komolyan veszi, ha nem látja értelmét egy kapcsolatnak bele sem kezd, vagy rögtön kiszáll, akár az első randi után közli, hogy nem egymásnak vagytok teremtve, max. barátság, a szex csak sokadlagos kérdés az életében.


Szóval mit gondoltok?

Megemlítettem neki a netes párkeresést, de "húspiac" jelzővel le is zárta a témát. Érdemes lenne picit győzködnöm, hogy próbálja ki, vagy hol ismerkedhetne hozzá hasonlóval?


A korotokat légyszí', írjátok oda:)


2015. jan. 25. 23:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
B!sszon egyedül az ilyen. Nem fog sikerülni.
2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Én elolvastam, de ennyi rossz tulajdonságom még nekem sincsen. Nem kérek belőle.
2015. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Elsőre kicsit durva, de bőven jó. :D

21/F

2015. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Szimpatikusnak tűnik így elsőre, szóval biztos megtalálja majd ő is a magának ideális társat.


24/papucsállatka

2015. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Most, hogy így visszaolvastam, kicsit Keresztapás lett a jellemzés...de tényleg ilyen:)

Azt tudom, hogy az ilyen karaktereket-pláne ha férfiak, sokan nagyon kedvelik, de a való életben? Pláne, ha nem pasi, hanem egy fiatal nő?

2015. jan. 25. 23:45
 6/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 vagyok. Szeretem a "tökös" csajokat:) Tudnál róla képet küldeni?

2015. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Akinek ez túl hosszú, és úgyse olvassa el, minek írja ezt le? Máshol trollkodjatok, legyetek szívesek.

Köszi.

2015. jan. 25. 23:46
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem küldhetek róla képet, tuti, leszedné az arcom:D De köszi a normális válaszokat!
2015. jan. 25. 23:47
 9/39 opened paradise ***** válasza:

Én elolvastam,de az az egy zavarna,hogy nem szereti a fizikai kontaktus.

Csak idegenekkel,vagy egyébként se?

2015. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg kíváncsi lennék rá:)
2015. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!