Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves lány vagyok, sokkal...

14 éves lány vagyok, sokkal érettebb a többi 14 éves lánynál ezt sokan mondták már, van egy 21 éves fiú vele kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés
4 hónapja ismertem meg őt az elejétől kezdve udvarolt nekem,nekem nem jött be,de viszont egy hónapja teljesen beleszerettem,mindig rá gondolok,ő is szeret engem viszont akadályok hegye van köztünk.Szüleim nem engedik,80 km-re lakunk egymástól,ő 21 éves én 14.Mit gondoltok lehetne ebből valami? És ne írjátok légyszi h inkább a tanulással foglalkozzak 4-5-s tanuló vagyok!

2015. febr. 1. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ja,érdekes,itt mind érettebbek vagytok a korotoknál,meg 4-5-ös tanulók vagytok....
2015. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szülőknek nem kellett volna elmondani.
2015. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
szerintem nem nagy cucc :3 en is 14/l vagyok es a baratom 26 eves testepitoedzo es nagyin szeretjuk egymast,nem hiszem hogy csak azert kellek neki,mert mar 4 honapja egyutt vagyunk es felvallal a nep elott is szoval...meg a szuleim is leultek vele egyszer beszelni hogy remelik hogy nem okoz nekem csalodast ws hogy nem csak "azert" kellek neki hogy eloltsa a szuzessegem
2015. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj..... Az alapvetően ha hencegsz ezzel hogy te "érettebb" vagy, ezzel csak azt bizonyítod be hogy nem vagy az. A srác defektes. 21 éves FELNŐTT embernek nemsok keresnivalója van egy 14 éves naív lánynál.... Ezt gondolom
2015. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1-s nem ismersz elhiszem h nem hiszel nekem,de tanácsot kértem,nem véleményt :*
2015. febr. 1. 20:06
 6/19 anonim ***** válasza:

Minden 14 éves érettebbnek képzeli magát a koránál. Ismeretlenül is elárulhatom: nem vagy az, legalábbis jelentősen nem.


Amúgy te tudod, a korkülönbséggel nincs gáz, a távolság nekem már problémásabb lenne, de ti tudjátok, ha meg tudjátok oldani, nincs gond.

2015. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Én nagyon nem mennék bele a helyedben egy ilyen kapcsolatba. egy 21 éves srácnak azért már vannak elvárásai....
2015. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha a pasi úgy néz ki mint Hitler,akkor semmi akadálya,ha nem úgy néz ki,akkor hagyd a francba!!!
2015. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Minden 14 éves érettebbnek képzeli magát a koránál. Ismeretlenül is elárulhatom: nem vagy az, legalábbis jelentősen nem.


Amúgy te tudod, a korkülönbséggel nincs gáz, a távolság nekem már problémásabb lenne, de ti tudjátok, ha meg tudjátok oldani, nincs gond.

2015. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A pók kiszökött a pohárból,annyira okos,sokkal okosabb a többi póknál,most miért nem fog hó esni?
2015. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!