Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírjak vagy ne?

Ráírjak vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, kb. 2 hete ismertem meg. Ismerkedtünk, másnap bejelöltem facebookon. Beszélgettünk, kb. 1 hete rámírt hogy hogy vagyok. Azóta mindennap beszéltünk, de rendszerint csak én írtam rá, de úgy érzem hogy a hangulattal nem volt baj. Tegnapelött azt mondta hogy majd beszélünk de nem tudom írjak-e neki, nem akarok nagyon nyomulós lenni. Komoly céljaim vannak. Köszönöm a segítséget.
2015. febr. 3. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha komoly céljaid vannak,írj neki :)
2015. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem "nyomulsz", nem vagy kellőképpen rámenős, nem is lesz a dologból semmi, neked kéne kezdeményezned.
2015. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kezdményezek, mostanaban mindig én írtam + egy talalkozot is megbeszéltünk, amire igent mondott, de messze lakik, így még pontos időpontot nem tudtunk lebeszélni. Csak az az igazság hogy szúrtam már el ilyen helyzetet "túlzott" nyomulással, így nem akarok mégegyszer ebbe a hibába esni.
2015. febr. 3. 19:17
 4/4 anonim válasza:

Egyelőre viszonyulj úgy hozzá, mint ő hozzád.

Még csak most hívtad el az első randira, olyan heves érzelmeket úgysem táplálsz feléje, max tetszik.

Rendben van ha izgulsz, de próbáld lazára venni a dolgot, ráérsz még szenvedélyeskedni ;)

2015. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!