Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb olyan lány aki nem annyira szép csak a "szépfiúkkal" áll szóba?

Figyelt kérdés
Én elfogadtam, hogy ne a bombanőkre hajtsak, nekem nem is a szépség számít.(nekem vagyok csúnya, átlagos kinézetű) nem értem ezek a lányok ezt miért nem képesek ezt elfogadni!

2015. febr. 4. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Mert ezt nevelik beléjük,plusz a média,és egymástól is ezeket a nézeteket látják el...

Nekik csak a legjóképűbb herceg kell a fehér lovon,aki amúgy másik 500 ezerszer jobb csajt megkaphat és magasról tesz a lányra.

De ezek maradnak majd egyedül,és pánikba esnek,mikor nem jön össze semmi nekik.Hát meg is érdemlik...

2015. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
És miért van az, hogyha valaki csak azokat nézi meg, akik tetszenek neki, akkor már egyből le van szólva. Miért, csak annak van joga válogatni, aki tökéletes? Senkit nem érdekel, hogy milyen kinézetű vagy, hogy milyen ember vagy, mármint így általánosságban, és az sem, hogy kiket nézel meg, kik felé nyitsz. Téged se érdekeljen mások preferanciája. Egyszer megtalálod a boldogságod te is. Vagy nem. Az élet nem arról híres, hogy igazságos.
2015. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én éppen fordítva voltam... összejöttem bárkivel, aki érdeklődést tanúsított irántam, mert nem volt elég önbizalmam, önértékelésem. Az utóbbi időben jöttem csak rá, hogy "többet érek", mint amit magamról gondoltam, és azóta olyan pasik udvarolnak, akikről korábban álmodni se mertem volna... Szerintem ez fordítva is működik, ha egy pasinak van önbizalma, akkor jobb nőket vonz.
2015. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!