Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi annak az oka, hogy akárhogy...

Mi annak az oka, hogy akárhogy mondogatják a fiú barátaim/ismerőseim, hogy szép vagyok meg jófej, mégsem jön össze párkapcsolati téren komolyabb dolog senkivel?

Figyelt kérdés

Nem a barátaimmal szeretnék kapcsolatot, tehát nem az a baj, hogy velük nem jön össze, hanem úgy senkivel.

Ha valakivel beszélgetek neten pár nap/hét után közli, hogy ő most mégsem akar ismerkedni. Élőben pedig szinte csak a 4-5 évvel idősebbeknek tetszem. Komolyabb, hosszútávú kapcsolat meg aztán senkivel.

Nagyon béna vagyok?



2015. febr. 9. 21:26
 1/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Ettől miért lennél béna?

Egyszerűen csak nem volt még szerencséd.

2015. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy te mit gondolsz, mert fontos a kisugárzás, az, hogy mennyire van valaki megelégedve magával és azzal, amit elért, büszke-e, mennyi önbizalma van. Ők szépnek találnak, kedvesek, bókolnak, anyám szerint én is különleges vagyok meg helyes.


De te mit gondolsz, te szépnek találod magad, különlegesnek, elégedett vagy magaddal, gondolod, hogy van olyan hibád, problémád, ami taszító lehet másoknak?

2015. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sosem voltam elégedett magammal. Jelenleg keményen edzem, és változtattam néhány dolgon, hátha a hozzáállásom megváltozik. Igazából a magasságomból adódóan is önbizalomhiányom van. Van akinek amiatt, mert alacsony, nekem amiatt, mert túl magas vagyok. De ez ellen meg mem tudok tenni sajnos.
2015. febr. 9. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék veled, hasonlóan vagyok én is, csak fiú :)

22F vagyok Budapestről, ha megfelelnek a paraméterek, írj :)

2015. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben.
2015. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!