Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha jártok valakivel,...

Fiúk, ha jártok valakivel, általában tényleg szerelmesek vagytok, vagy csak "kell valami csaj"?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja. Valaki szerelmes, valakinek csak egy "csaj" kell.

19f

2015. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már régen keresek olyan csajt akit tudnék szeretni.

De sok a 3,14csa és csak egyéjszakást találok, igaz abból sokat.

Így 1,5 éve nem volt barátnőm illetve nem is szexeltem.

Úgymond várom az igazit.

18/F

2015. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de pl te? :)
2015. febr. 10. 21:09
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Bár tény,hogy ha vége valaminek,akkor egyből próbálok beleugrani valami másba,de akkor se csak úgy,csak ha megvan az előbbi.
2015. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, akivel összejövök az sosem lesz "valami csaj" az mindig egy olyan lány akivel terveim is vannak.


Aztán, az hogy idővel mi lesz belőle az kiderül.

Van akivel csak egy szex lesz és több nem, van akivel pedig sok sok sok sok sok sok sok sok sok szex és minden más is :)

2015. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én "kell valami csaj" címszó alatt nem járok senkivel. Ha úgy látom h én is érdeklem, akkor tudom komolyabbra fordítani a dolgokat. Eddig sajnos csak éretlenkékkel futottam össze, akiknek fogalmuk sem volt, hogy mit akartak. De nem baj, nem nekem állnak rosszul a ráncok :D
2015. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!