Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Odaülnétek random...

Férfiak! Odaülnétek random emberekhez ebédnél? Akar valamit, vagy csak unatkozott?

Figyelt kérdés
Egyedül ebédeltem, és egy ismeretlen férfi odaült az asztalomhoz. Nagyon kedves volt, kommunikatív, és mondta a végén, hogy örült, hogy találkoztunk, bemutatkozott, kinyitotta az ajtót nekem, segédkezett evőeszközt keresni stb. de nem volt olyan személyes a téma, nem mondott mást, nem kért el elérhetőséget, csak mondta, hogy lehet ott még találkozunk, de nem kísért haza, nem fizette ki az enyémet, meg semmi. Nagy a korkülönbség (nem tudom pontosan, mennyi). Szerintetek?
2015. febr. 11. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én odaszoktam, az még nem jelenti azt, hogy többet is akar tőled, csak beszélgetett veled egyet.
2015. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akart egyedül enni.
2015. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton velem is beszédbe szoktak elegyedni idősebb férfiak, akikről egyből látom hogy semmit nem akarnak, egyszerűen jól esik nekik a beszélgetés. Még csak nem is unalomnak mondanám (ott van újság, telefon stb.).


Ez olyasmi is lehet, mint vidéki városokban mikor utcán sétálva az emberek köszönnek egymásnak, még akkor is ha idegen. Budapesten ilyenért bolondnak néznek vagy azt hiszik valamit kérni akarsz. :)

2015. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!