Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok megbékélni azzal,...

Quasar07 kérdése:

Nem tudok megbékélni azzal, hogy nem váltok ki belőle semmi érzelmet! Se negatívat se pozitívat! Semmi! Hogy lehet eligazodni egyáltalán a fiúkon?

Figyelt kérdés

Néha olyan, mintha tetszenék neki, bámul engem, rámmosolyog, szemez velem... de néha meg minthogyha nem is emberi lényként kezelne, és örülök ha észrevesz! Nem szól hozzám, nem néz rám! Ha meg utál, akkor mivel váltottam ki ezt belőle? Egyébként nem nyomulok rá, nem is keresem a társaságát.. bennfentesek infója szerint tetszek neki, de nem valószínű.. Múltkor hozzám szólt, de nem is nézett a szemembe.. Miért van ez? Megőrülök! Csak mondaná azt, hogy utál, és ennyi..

Segííts!


2015. febr. 11. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azt várja, hogy te lépj. Sokszor inkább feladja az egészet mert azt hiszi nem érdekled. Énn is ilyen fiú vagyok szerintem ez a szitu.
2015. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Keresd a társaságát mert tetszel neki, mindenkinek lehet rossz napja és viselkedhet így, de az is lehet hogy azért viselkedik így mert nem viszonzod neki azokat a jeleket hogy tetszik neked.
2015. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Múltkor feltetted már ezt a kérdést, 4-ből 4 ember mondta, hogy tetszel neki, csak félénk. Kérdezd meg még hatszor, de inkább nyiss felé te.
2015. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Most őszintén, miért olyan nehéz ráírni, beszélgetni vele élőben, elhívni valahová? A viselkedéséből én is azt szűrném le, mint az első válaszoló, hogy tetszel neki, csak nem tud mit kezdeni. Ne legyetek ilyen kis mulyák, hívjátok már el egymást, és ha ő nem hív, akkor tedd meg te!
2015. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Talán menj oda hozzá,mert ezt várja
2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!