Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a "most nem akarok komoly...

Ez a "most nem akarok komoly kapcsolatot" duma szerintem kamu, csak annyi van, hogy nem érdekel annyira a másik, vagy nem érzel annyit iránta. Szerintetek? Őszintén.

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagy részben ez a duma kamu.
2015. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu duma, sajnos én sem bírok megmaradni egy kapcsolatban, elég volt, hogy egy ember életét megszomorítottam ezzel, nem szeretném még többel ugyanezt tenni.
2015. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"most nem akarok komoly kapcsolatot" = Nem kellesz eléggé
2015. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valakinél biztos, de én pl. tisztában vagyok azzal, hogy labilis vagyok, képtelen lennék kielégíteni mások igényeit, így mikor azt mondom, hogy tényleg nem szeretnék komoly kapcsolatot, akkor azt komolyan gondolom az ő érdekében is.
2015. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez szerintem azt jelenti (ha fiú/férfi az illető), hogy megdugna, de nem jönne össze veled, de szexkapcsolatra jó lennél.

Ha nő, akkor meg nem szeretne összejönni veled SZERINTEM...

2015. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha srác mondja csajnak, akkor azt jelenti, hogy nem akarja barátnőnek a csajt, de dugásra jó nála.


Nő meg ha ilyet mond, akkor hülye. (=Mostanában ri.banckodom.)

2015. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben azt jelenti, hogy bocs de nem jössz be, nem vagy az esetem.

Még egyszerűbbre lefordítva: Nem tetszel.

2015. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!