Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Depressziós lánnyal mit lehet...

Depressziós lánnyal mit lehet kezdeni? Többi lent

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal ,de ugy veszem észre hogy depressziós, hagyjam az egészet ? Vagy pont törődjek vele jobban ?

2015. febr. 13. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves válaszadók 90 %-a, a "nagy többség".

Lehet h én vagyok itt az egyedüli, aki már túl esett ilyenen, (sőt szerintem ez biztos), de én veletek ellenkezően gondolkozom. Én mmindog is vágytam egy fiú barátra és nekem ez sokat segített volna. Bár járni nem jártam senkivel, bár akartam , csak nem jött össze épp emiatt, mert senki nem mert megkérni, voltak olyan fiúk, akikkel sokat beszéltem és úgymond fiú haverok, barátok lettek. Ezek a barátságok, bár nem szerelmi alapon nyugodtak a részemről, mégis jó volt velük lógni, beszélgetni. Őket nem h nem én hangoltam le , hanem ők hangoltak fel engem majd fordítva.

A barátságok nagyon fontosak az életben akár attól függetlenül is h kinek van segítsége kezelésre.

Részemről inkább egy barát, mint pszichiáter. :) ;)

2015. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!