Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan szűritek le hogy...

Ti hogyan szűritek le hogy gazdag-e az illető?

Figyelt kérdés

Üdv

Még mielőtt megismerkednétek miből látjátok, hogy tehetős az a valaki nem pedig szegény ?


Nagyon olyannak jön le a kérdés, mintha pénzéhes lennék tudom, de nem erről van szó csak nagyon érdekel.


Megismersz valakit ..


2015. febr. 16. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Érzem én a kérdésből, hogy te tipikusan olyan nő lehetsz, aki: "Nekem nem számít a pénz, csak legyen!" beállítottságú.


Amúgy ha a randira Ford Mustang-al vagy éppen Maserattival érkezik, nem hiszem hogy aggódnod kellene anyagi vonalon a jövődet illetően. XD


27/F

2015. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát sokaknál már arról le lehet szűrni hogyan beszél a pénzről...
2015. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sehogy, nem érdekel
2015. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt megismerném: cipő, óra, telefon, kabát, kocsi.

Bár ez becsapós lehet, mert vannak akik pont ezekre költenek sokat, de külön lakni szülőktől, haveroktól nem tudnának. Meg persze van a másik véglet, az informatikusok, akikről úgy vettem laza, egyszerű az öltözködésük, kocsijuk a fentiekből csak a telefon amire sokat költenek.

De átlagban bejön amit leírtam.


Van párom és nem ez alapján választottam, nem is gazdag. ;)

L20

2015. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 +1

De mondjuk egy Patek Philippe óra, Brioni öltöny, Ermenegildo Zenga cipő is árulkodó lehet.

2015. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Összhang : ruha,telefon,óra,pénzmennyiség ami nála van, autó. Frizura is sokmindent elárul az egyénről.
2015. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legújabb BMW-vel jön a randira.
2015. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nálam ezek közül egyik se működne :D

16 éves kocsim van, a telefonom még az első generációs okostelefonok közül való, a ruháim se Armani kínálatából valók, de a fizetésemet azért elég sokan megirigyelnék :)

Szerintem ez első sorban attól függ ki mennyire akarja kimutatni hogy van pénze. Vehetnék S Mercit, de ha 16 éves kocsim is mindig megbízhatóan elvisz A-ból B-be, akkor mégis mi a fenének?

2015. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Monacoban tunt fel eloszor, hogy aki igazan gazdag, tesz ra hogy oltozik. treningben setalgat az 5 csillagos hotelben, stb. egyebkent itthon ha elmesz vacsizni pl. marriottba, vagy sutizni new york cafeba, esetleg wellnessezni a corinthiaba, ott szinte csak gazdagba akadsz :) persze ehhez penz is kell, amivel ezeket finanszirozod. szerintem megeri ilyen helyekre jarni, mert remek kiszolgalasban lesz reszed, es meg ismerkedhetsz is. gondolom lany vagy, es bar en ilyen helekre jarok, de ha pasi lennek igy akkor se ismerkednek olyannal aki kimondottan "gazdagot" keres.
2015. febr. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az ilyen kérdéseket. :D

Lehet kategorizálni, de nagyon sok a kivétel, pl. én is.

Most vettem új kocsit, egy VW-t, mert praktikus és nekem elég egyelőre. Cash nagyon ritkán van nálam, AmEx-el fizetek legtöbbször, ahol csak tudok. Ékszerek közül csupán egy fehér arany gyűrűt hordok. A ruháim márkásak, de nem ez a legfontosabb, az a lényeg, hogy jó legyen a szabása, az anyaga és jól álljon rajtam. A munkám megköveteli a kosztümöt, úgyhogy a szabadidőmben én is szeretek trógerkedni. Van, aki tudja, hogy gazdag vagyok, van, aki nem, de valójában sosem a pénzemmel akartam hatást kelteni, bármelyik közegben is voltam épp. Sokkal fontosabb a kisugárzás. :)

2015. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!