Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már bennetek annyi...

Volt már bennetek annyi kurázsi, hogy ráírjatok a kiszemelt nőre/férfira, akitől egyáltalán nem számítottatok pozitív visszajelzésre, s végül mégis "sikerrel jártatok"?

Figyelt kérdés
A "sikerrel jártatok"-ot értse mindenki a saját értelmezése szerint.
2015. febr. 19. 20:13
 1/8 anonim válasza:
Ha sikernek számít hogy vissza írt, akkor igen.... :(
2015. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz is volt, hogy élőben odamenjek hozzá. A siker elmaradt, de van ilyen.
2015. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,én élőben szoktam beszélni lányokkal.Lehet hagyományos,de beválik ;)
2015. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt mindig bennem annyi hogy ha nagyon akartam valamit vagy írtam neki,vagy odaálltam szemtől szembe és elmondtam egy mondatban hogy mit akarok.És siker volt persze.
2015. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pff nem sok kurázsi kell ahhoz hogy ráirj vkire.. volt már ilyen vagy százszor szóval volt ami be is jött.. sőt annyi kurázsi is van bennem hogy hús vér nőhöz odamenjek.. ez is volt hogy osszejott de sokszor nem.. pff
2015. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végülis igen, de utána pedig ugyan úgy elszúrtam a dolgot... :D Ettől még az én értelmezésemben azért sikerrel jártam.
2015. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt már olyan,hogy kiszúrtam valakit magamnak tetszett amiket válaszolt,gondoltam biztosan le se szar majd,hát tévedtem:D Mint később kiderült ő is pont ezt gondolta rólam:D (már nem beszélünk)
2015. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, tetszett nagyon egy fiú a buszról, sokat szemeztünk, heteken át, nézett meg minden..nagy nehezen kinyomoztam, hogy mi a keresztneve, aztán bejelöltem, el is kezdtünk beszélgetni, én szépen el is kezdtem beleszeretni..de mint kiderült ő másba volt szerelmes..így nem lett belőle semmi, majdnem egy éven át beszéltünk szinte minden nap..Pár hónapja nem beszélünk, mert megkértem rá, hogy fejezzük be. Sosem fog kiderülni ő mit is érzett irántam..mert nem mondta el..szóval, ha ez sikeresnek számít, akkor van ilyen..de rá lehet faragni rendesen..én eléggé szenvedtem, szóval ha ilyesmit tervezel és lány vagy inkább várj, amíg a srác kezdeményez..:) Ha fiú vagy, akkor nem tudom..:D
2015. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!