Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy fiú a...

Tetszik nekem egy fiú a néptánccsoportunkból, és előtte még sosem volt párkapcsolatom. Nehezen ismerkedek, szinte sose kezdeményezek. Mit tudtok tanácsolni, fiúk? Milyen közeledéstől nem kaptok frászt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 13:32
 1/2 anonim válasza:
Szia,ha a fiuval felvettéttek màr a szemezést,akkir biztos kolcsonos az érzés! Baratnomnek is en vagyok az első,nem tudom mennyi idős vagy! De lepd meg valami kis ajàndékkal,lehet ez a néptânc végén pl:egy szendvics,vagy akàrmi,de arra figyelj hogy ne csak te kezdeményez!
2015. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket :) Nemsokára (2 hét múlva) lesz közös fellépésünk Sajnos nem ő lesz a párom, ő egyedül lesz, de a csapat részeként.
2015. febr. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!