Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol érdemes korombéli lányokka...

Hol érdemes korombéli lányokkal ismerkedni? 20/F

Figyelt kérdés

Mivel programozónak tanulok, és dolgozom, ezért sajnos nem olyan körökben mozgok, ahol lányok is megfordulnának. Meg az időm nagy részét igazából el is viszi a tanulás és a munka. Volt már barátnőm, nem azzal van a baj. Egyszerűen csak nem igazán találom velük a kapcsolatot.


Interneten úgy vettem észre, hogy szinte lehetetlen ismerkedni. A társkereső oldalakon kb 10 férfire jut egy nő. Ráadásul férfitársaim jórésze minősíthetetlenül viselkednek, és emiatt velem is nagyon bizalmatlanok a lányok az interneten.



2015. febr. 25. 20:05
 1/4 anonim válasza:
a kéményt próbáltad már?
2015. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A társkereső oldalakon azért egy programozó srác nem a 10. lesz a 10 férfi közül, legalábbis nálam. Szóval szerintem megéri ott is próbálkozni. :)
2015. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát, talán majd még megpróbálom a társkereső oldalakat, ha nem lesz más ötletem :)
2015. febr. 25. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Annyi különbséggel, hogy már az egyetemmel végeztem, csak dolgozok.

Jól nézek ki, adok magamra, nem lóg ki a kapa a számból, nem csak a számítógépnek élek a munkám is jó, de barátnőm az nincs.

Az én esetemben extra nehezítés, hogy egy éve ért véget egy 7 éves kapcsolatom és a laza ismerkedés (ami a tizenéves korra jellemző) teljesen kimaradt az életemből. (Ez a lány volt az első barátnőm.) Fogalmam sincs, hogy hogyan is kellene kezdeményezni, zaklatni pedig nem akarok senkit.


A társkereső oldalak nekem sem jöttek be. A legtöbb nő kirak magáról egy képet, mindenféle bemutatkozás nélkül, az üzenetekre meg nagyon ritkán válaszolnak. (Gondolom, kapnak naponta 30 "Gyere dugjunk" kezdetűt, de ez engem nem vigasztal.)


Hát... Nem akarlak elkeseríteni, de neked sincsenek jobb kilátásaid. :D


24F

2015. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!