Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ő bejön nektek?

Lányok! Ő bejön nektek?

Figyelt kérdés

[link]

Arra lennék kíváncsi, hogy a képen lévő stílus illetve maga a pasi mennyire jön be nektek. Mondjuk nem hiszem, hogy van olyan nő, akinek ne jönne be...



2015. febr. 28. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
most majd pár kövér hölgy úgyis eljátssza, hogy nem jön be neki, közben szétázna a bugyijuk, ha hozzájuk szólna
2015. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Stílus igen, pasi nem igazán.
2015. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2 Most komolyan ez a pasi nem jön be? [link]

Kérlek linkelj be akkor valakit, aki szerinted jó pasi.

2015. febr. 28. 12:12
 4/17 anonim ***** válasza:

tényleg jól néz ki, de nekem annyira nem jön be

a stílusa tetszik

2015. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

azt mondjátok a stílusa bejön. ez milyen stílus, mi a neve?

nem kötekedésből csak nekem is tetszik és öltöznék hasonlóan csak nem tudom hogy is keressek rá

2015. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 4.el

jó pasi de ismerek személyesen olyan pasit aki nekem jobban bejön de persze a stílusa isteni

2015. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ezen a véleményen vagyok. A stílus bejön, de a srác annyira nem. (+nem szeretem az arcszőrzetet)
2015. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit nőies a srác. Esetleg afro hajjal, valami alterebb öltözékben igen. :)

Engem kifejezetten vonzanak az ilyen durvább arcú, katonásabb fazonok, plusz a metálkoncertek látogatói a nagydarab szőrös pasiktól kezdve az okos, szemüveges "intelligens metálosig".

Úgyhogy nem, nekem ez a pasi túl szép, ráadásul én sem illenék hozzá.

2015. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Plusz szerintem sokat számít, hogy egy pasi mennyi időt szán látszólag az öltözködésére. Én nem töltök ennyi időt lányként a darabok összepárosításával, így ez a tiptopság szintén kicsit kínos lenne.
2015. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
metroszexuális...:) a stílus bejön, a pasi testfelépítése is... de a haja egyáltalán nem :)
2015. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!